Semih GS ye Transfer Olabilir

Yeni sezonun ilk transfer bombasını Galatasaray patlattı! Sarı-kırmızılı takımın, ezeli rakibi Fenerbahçe'nin golcü oyuncusu Semih Şentürk ile el sıkıştığı iddia edildi. Gelecek sezon için Milan Baros'un yanına yerli bir golcü arayan yönetimin, sarı-lacivertli kulüp ile sözleşmesi haziranda bitecek olan milli futbolcuyla prensipte anlaştığı öğrenildi. Fenerbahçe'de yedek kalmaktan sıkılan Semih, sezon sonunda ayrılma kararı almıştı. Şentürk'ün bir süre önce Galatasaraylı yöneticilerle gizlice buluştuğu ve yapılan teklife 'Evet' dediği ileri sürüldü.

hep şu daum yüzünden

Ömer
Yönetici
Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'nde fırtınalar estirirken hep son dakikalarda girdi attı golü, Euro 2008'de hakeze Milli Takımın kader gollerini attı. Ama gel görki iki Trabzonspor maçında tam onun havası olan maçlarda Daum efendi oynatmadı Semih'i.

Güiza ısrarı uğruna hem ligi hem kupayı heba etti Daum. Avrupa defterinide Deniz'i stoper oynatma ısrarıyla kapatmıştı. Ben artık Daum'un kellesini istiyorum 4 gün olmuş halen kovulmadı.

pesimist sanal alem
bu haberin doğruluğuna inanmıyorum semih fb ruhu olan bir futbolcu oynatılmadığı için başka bir kulübe gitmesi normal ama gsye gitmesi anlamsız sadece asılsız geliyor bana diyelim ki böyle birşey oldu tanıdığımız semih diğer ruhsuz fbli eski futbolculardan bikaçı gibi örneğin:ümit özat,rüştü vs nefret duyulan bir isim olmaktan öteye gitmez