Secco,nun başı belada

pala dayı Harbi Aktif Üye
Maddi yönden sıkıntı çeken Secco,nun aklına parlak bir fikir gelir:sneaky:Planını hemen uygulamaya koyar.
Dünya çapında üne sahip olan Gamsız çay Secco,nun kurtuluş reçetesidir.👍
Kink aleminde Pala dayıdan Pala dayıdan icazetli olan Secco ufak ufak Gamsız mekana takılmaya ve gizlice Gamsız çay formülünü ele geçirip En yüksek parayı veren ortadoğu ülkelerine satmak niyetindedir zira bunu becerebilirse yedi sülalesine yetecek parayı kazanmaktır niyeti:sneaky:
Zifiri Karanlık bir gecede çaycı Mehmet,i kuru sıkı tabancayla tehdit edip gamsız çay demlettirir ve formülü kaptığı gibi dahaönceden bağlantısını yaptığı Çin,li LUİ ÇYANK,a formülü verir Takipte olan Mehmet Secco,dan paçayı kurtarmayı başarmıştır.:confused:
ÇİN;e gidip Gamsız çay demleyenLUİ ÇYANK kandırıldığını anlar anlamaz 25 kişiik ÇİN mafyasının en acımasız adamlarıyla Türkiye,nin her yerinde Secco,yu aramaktadır her yerde resimlerini afiş yapıp yüklü bir para vaad etmişler.
Secco yandınkji ne yandın sen zaten diyordun bu Gamsız çay işine girecem diye keşke böyle olmasaydı bak şimdi Pala dayın bile seni kurtaramaz
Vur başını taşlara seccoooo:mad::mad::mad:

Dayı uzun zamandır saklanıyorum, izimi kaybettirmeye çalışıyorum, bu beladanda yırtarsam karada ölüm yok. Gamsız Çay işallah sonum olmaz.:mad: offff nerden bulaştım bu işe??????????????????????????????:whistle: