Sapphire Select Programı Oyunculara Seçim Serbestliği Sağlıyor !

Teknoloji Haberleri bölümünde yer alan bu konu Ömer tarafından paylaşıldı.

 1. Ömer

  Ömer Yönetici

  ATI'nin önde gelen partnerlerinden Sapphire Technology, sunduğu Sapphire Select programı vasıtasıyla, müşterilerin ekran kartlarında hediye olarak verilen oyunlardan dilediklerini seçebilme olanağı sunuyor. Sapphire Select programının işleyişi kısaca; yeni Sapphire ekran kartlarının pek çoğunda, dünyanın önde gelen oyunlarını içeren bir DVD geliyor. Bu DVD sayesinde tüketiciler DVD içinde yer alan her bir oyunu 1 saat deneme sürümü olarak oynayabiliyor ve hangi oyunu beğendiyse, o oyunu tam sürüm olarak isteyebiliyor. Ayrıca DVD ile gelen erişim kodları sayesinde tüketiciler diğer oyunlar için de indirim alabiliyorlar.
  Sapphire Global Pazarlama Direktörü Adrian Thompson konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Biliyoruz ki insanlar ekran kartlarını sadece yanında verilen oyunlar için almıyor. Fakat Sapphire Select ürünlerimize gerçekten değer katan bir program. Bu sayede müşteriler gerçekten ne istiyorlarsa onu seçebilecekler" dedi.

  Ürünleriyle kendini kantılamış Sapphire, yaptığı bu tarz -bize göre önemli- hamlelerle rekabette bir adım daha öne çıkacaktır.

  cnntürk