Şarkı Sözü Sagopa Kajmer - Tek Başınalıgın Yolcusu

Şarkı Sözleri bölümünde yer alan bu konu mayyak_uur tarafından paylaşıldı.

 1. mayyak_uur

  mayyak_uur Manyaq üyé

  Yo Sago Kaf Kef Kasvaaaa..

  Bal Saçan Dudak ısır Malum çirkeflik kısır iblis kanıma girmeni üstelerse bil ki hile vardır. Bir Aftır Ayıba örtü çirkef koparır gürültü binlerce süprüntü ben şahidim ses var yok görüntü. Sadece Bana mahsus bu mahpushane Bengü Tütün yanında insan sarılı beyaz kefene. Hakkım üçtür kulağıma söyle insan kaç tür gördüğün halüsinasyonlar seni derinden ürkütür günah yalan haram adamın suratına tükürtür yanar dağlarının volkanlarını nefsim püskürtür. Dudaklarım çarpıştıkça meftun yunus gazaplarda tahammülüm ayaklar altında izler minik bir karınca. Rüzgâr şiddeti bilmez duvarın ardına saklananlar. Gam Bağından ayaklarımı kurtar canım feci yanar. Güneş ışıldadıkça duvarlardan gölgem parlar sözlerimin perişan saçlarını kalemim tarar. Kader Beter zengini duygu hazinem iflas diline hâkim ol bak sol elimde alyans. Bir kan pıhtısından oldum yoktur bundan gayrım bana sorduğunuz saçma soru için hem evet hem hayırım. Dilsiz şairin dili çözülse kulak duymaz sağırım güneşin küstüğü çöllere ben yağmurcasına yağarım. Hey yabancı yolun yarısı 35 der Sıtkı Tarancı korkarım 5 sene sonra saracak içimi derin sancı.

  Sadece bana bak bana yalan söyleyeceksen önce gözlerimle anlaş ancak bu komplo beni yıkabilir dayandığım destekler devrilir. Çirkef Kafkef Deme ne olur Tek Başınalığın yolcusu Tek Olur.

  Beni Boğmak için bin dereden su getirdiniz hepsini içtim felekle pençeleştim anam babamla helalleştim. Ve Hiç bilmediğim savaşta içine düşüp cenk ettim. Harp ettim darbe aldım hücum ettim affettim. Bu dağa ilk ben tırmandım zirvede ciğerimi patlattım. Üzerime çığlar yağdı bak ben hala hayattayım hiç bir tehdit tenime rüzgâr kadar zarar veremedi. Özgürlüğüme çılgınca koşarken görmüş komşum beni. Aklındaki Dev Ekranda neler gördüğünü anlat bana. Hediyen anahtarı sende olan şu kapalı kutuda. Akıldır kutunun adı tadından yenmez cümlelerimin balı. Seferdeyim üzerimde bulutlar altımda uçan halı. Bırak umudun yeniden doğsun her yeni gün seni neden boğsun. Daha önceden yapmadığın hataları yapabilmekten mi korkuyorsun yoksa. Haram ol. Bu sağanak yağmurun ardından güneşin doğsun konuştuğum duvarların dili olsa susmaz asla. Kendini öldürdün ruhunu unuttun son intiharında. Bu gece uykumda göreceğim farklı rüyalar var. Yarın sabahki kalkışımda vereceğim yepyeni bir karar. Kendime hatırlatıp sonra unutturduğum hatıralar. Atacakları bol çamur batacağım çok batak var. hoşuma gitmedi hayata kattıkları bu sert aroma. Düzelebilmek için başvurduğum her tedavinin sonu koma.