Saç Kesimleri ve Modelleri

Saç Bakımı bölümünde yer alan bu konu deep tarafından paylaşıldı.

 1. deep

  deep Harbi Aktif Üye

  Saç kesim modelleri, saç stilleri, saç kesimi örnekleri, saç kesimleri

  Saç kesimi konusunda kararsız ve seçeneksiz mi kaldınız? Harbi kızlarımız için araştırdık ve hoşunuza gidecek önerilere ulaştık. İsterseniz bir stiliste gidip, kendinize özgü bir saç stili edinip, modayı kendiniz oluşturabilirsiniz. Neyse lafı uzatmadan pratik ve kullanımı kolay bilgileri anlatalım.
  [​IMG]
  Saç kesimi ve stiline karar vermeden önce düşünülmesi gereken noktalar var. Bunlar arasında yüz ve baş şekli, yaşam tarzı ve giyim tarzı yer almaktadır.Belirli bir saç kesiminin tercih edilme sebepleri kişiden kişiye değişir. Bu sebeplerden bazıları şunlardır: kullanışlılık, şıklık, rahatlık, moda ve kişiye yakışma.

  En moda saç stilleri ve kesimleri için bu yılın kataloglarına göz atabilirsiniz ve sizin için uygun saç modelini seçebilirsiniz. Doğallık, uygunluk ve kolaylık gibi etmenleri göz önünde bulundurarak seçin yapın. Kullanamayacağınız ya da sonradan hoşunuza gitmeyecek kesimlerden uzak durun. Saçınız uzunsa ve kısa saç kesimi istiyorsanız sonradan pişman olmamak için iyi düşünün.
  [​IMG]
  Güzel saçlara kavuşmak hayal değil 2012 yılı hangi saç moda hangi saç kesimleri ön planda hepsi sayfamızda sizlerle. Yine bu yıl genellikle kısa modeller ön planda. Kısa saç kesimleri meydan okuyucu ve çok güzel görünüyor. Kısa saçlara da istediğiniz şekli verebilirsiniz. Kısa saç kestirirken katlı mı küt mü istediğinize karar verin. Katlı kesimler daha güzel durur ve kullanımı daha kolaydır.Bu yıl kısa saç modeli olarak arkası kısa önleri uzun saç modeli en çok tercih edilen kesimdir. Bu saç modeliyle bambaşka bir havaya bürünebilirsiniz.