Rütuş Programı | Imagenomic Noiseware Professional

dewildog Yeni Üye
indirdim teşşekürler emeğine sağlık bunların daha profesyonelleri varmı az biraz psd anlıyorum ama sadece rutuş aletleri olsun ... varmıdır ki öle bi şey?

veygun Yeni Üye
Arkadaşlar kullanabilen kurabilen veya ben anlıyorum kurulumu tüm arkadaşlarla paylaşa bilirim diyen arkadaş varsa bizlere kurulum yöntemini anlatırsa seviniriz herşey kurduk programı çalıştırıyorum ama kurulmuş olan programın kurulum konsolu geliyo next diyom
noiseware professional plug-in host programs selection diye bir kısım geliyo alta no host is detected var oranın altında Add New var önemli olan yer bura tıklıyorum
host name ve alta plug-ins folder var buradan sonrasını neyapacagımızı bilmiyoz yardım ederseniz resimli bir anlatım yaparsanız seviniriz arkadaşlar....
Bilgi Payaştıkça Güzeldir konuyu atan arkadaşa teşşekürler yardımlarınızı bekliyoruz..

Arkadaşım sorununu tam olarak anlamış bulunuyorum. Yardımcı olmaya çalışacağım. Senin bilgisayarında Photoshop programı yüklü olması gerekir. Kurulum yaparken yukarıdada bahsettiğin yere geldiğinde kendisi photoshop'a ekleyecek yamaları bulur ve oraya ekler. Daha sonra photoshop'u açtığında Filtre altında IMAGENOMIC ve NOISE diye bu eklentiler görünür. Rutuş yapacağın resmi aç Filtre/imagenomic/ değerleri oynayarak Tamam diyorsun resime rutuş attığını fark edeceksin. İlaclamayı unutmayın. Patch dosyayı kurdugunuz yere kopyalayıp "patch" yazan yere tıklamanız yeterlidir.
Kolay gelsin

Son düzenleme: