Ronaldinho F.Bahçe'ye geliyor

Fenerbahçe bölümünde yer alan bu konu agent force tarafından paylaşıldı.

 1. agent force

  agent force Harbi Aktif Üye

  Milan'ın süper sambacısı için müthiş bir atak başlatan sarı-lacivertli ekip, yıldız futbolcuya karşılık 20 milyon euro teklif etti. İki kulüp arasındaki pazarlık kıran kırana devam ediyor  Bir dünya yıldızı transfer etmeye kararlı olan Fenerbahçe, uzun süredir gündeminde olan Ronaldinho için müthiş atak başlattı. Başkan Aziz Yıldırım'ın gönlündeki isim olan süper Brezilyalı için Milan kulübüyle görüşmelere başlandı. Gizli şekilde sürdürülen görüşmelerde İtalyan yöneticilerle kıran kırana pazarlık yapılıyor.  Transfer operasyonunu bizzat yöneten başkan Aziz Yıldırım'ın, Ronaldinho için Milan'a 20 milyon euro teklif ettiği sızan bilgiler arasında. Brezilyalı yıldıza Fenerbahçe forması giydirmeye kararlı olan başkan Yıldırım'ın bu müthiş transferi gerçekleştirmek için her türlü fedakârlığı yapmaya kararlı olduğu belirtildi.

  ***  Müthiş birşey  Bir dünya yıldızınıtransfer etmeye kararlıolan Kanarya, ünlüsambacı için gizlidenoperasyon yürütüyor.  Kıyamet kopacak!

  Transferleri camiayı tatmin etmeyen Fenerbahçe, bir dünya yıldızını renklerine katarak yeri yerinden oynatacak! Önliberoda Poulsen ve Emana gibi isimlere yönelen, sol kanat için ise Robben ve Vargas'ı gündeminde tutan sarı-lacivertliler, şimdi de Milan'ın süper starı Ronaldinho'nun peşine düştü. Daha önce de adı Fenerbahçe

  ile anılan Brezilyalı için gizli bir operasyon başlatıldı.  Galliani gönülsüz

  Edinilen bilgilere göre, Milan'la çok çetin bir pazarlık süreci yaşanıyor. Çizme ekibinin sportif direktörü Galliani'nin, "Kaka'dan sonra bir yıldızımızı daha satamayız" diyerek bu transfere sıcak bakmadığı ancak Fener yönetiminin bastırdığı belirtiliyor. Sarı-lacivertlilerin, forvetin solunda oynayan Roni için Milan'a 20 milyon euro'luk bir teklif sunduğu, görüşmelerin sürdüğü kaydedildi.

  fotomac
   
 2. pesimist

  pesimist sanal alem

  ronaldinhoyu fbde görmek isterim saten yasıda 30 oldu getirmesi lazım eger fb gercekten güçlüyse artık göstersinler 2 yıldır yıldız almıyoruz ama bu haber gercek degil bence inş gercektir tabi ama :)
   
 3. Ömer

  Ömer Yönetici

  antuda okudum sponsorlar almak için sıraya geçmiş fenerin kasasından para çıkmayacakmış.bakalım pepsi mi yoksa ülker mi getirecek.
   
 4. TheMusty

  TheMusty MaJestY

  her sene geliyo zaten ronaldinho fenere :):) birgün gerçekten gelicek ama ne zaman merakla bekliyorum bence gelicekse şimdi gelsin fenerde alıcaksa şimdi alsın yoksa o da carlos gibi 35 inden sonra gelmesin..

  buarada yukarıda sözü edilen rakam umarım şakadırr istediğiniz kadar sponsor falan destek olsun 20 milyon euro saçmalık olur bence fenerbahçe o paraya müthiş oyuncular alabilir bugün deco - carvalho ikilisine chelsea 14 milyon euro istiyoo

  bence bu haliyle ronaldinho o kadar para etmezz aynı guiza nın etmediği gibi fenerbahçe o paraya 3 tane üst düzey oyuncu alabilir
   
 5. pesimist

  pesimist sanal alem

  bende fbnin bu huyunu sevmiyorum shevcenko yası 33 bu zamana kadar beklmesi mi lazımdı fbnin hala yıldız oyuncu ama alırsa oda bi hayal kırıklığı olur die düşünüyorum ronaldinho gelecekse şimdi gelsin artık bi yıldız getirsinler
   
 6. pesimist

  pesimist sanal alem

  senelik 12 milyon euro istiyormus