Rock Müziğin Babası Paladayı

Asparagas Haberler bölümünde yer alan bu konu Hasan Şeref İlhan tarafından paylaşıldı.

1. Hasan Şeref İlhan

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye

Rock müziğin babası Paladayı wenbley stadyumunda verdiği konserle izleyen binlerce kişiyi yine kendine hayran bıraktı. Final şarkısından sonra bile stadyumu terketmeyen çılgın Paladayı fanatikleri, "bir daha, bir daha" sesleriyle yeri göğü inlettiler ve Paladayı bir kez daha çıktı sahneye ve unutulmaz şarkısı "kuru incir arası ceviz'i" birkez daha okudu. Konserde eski meslektaşları Mark Nofnır, Riçi Blackmor, Erik Clapton, Jon Bonjovi' de Paladayıyı yanlız bırakmadılar, kulis adeta ana baba günü gibiydi, Paladayıdan bir imzalı resim alabilmek için korumalarla itişip kakışanlar, giyisilerini parçalayanlar, kargaşada ayılanlar, bayılanlar kendilerini na hak yere helak ettiler, zira Paladayı kulisinde Türkiyeden termos içinde özel jetiyle getirttiği Gamsız Çayını içmekle meşguldü. Menejeri Üflek Ali,Paladayı adına bir basın açıklaması yaptı. Özetle Paladayının Türkiyede çok önemli bir kink müsabakasına katılması gerektiği için adına düzenlenen kokteyle katılamayacağını belirtti. Koruma duvarını aşarak Paladayıya ulaşmayı başaran pop müziğin starı sarkan Paladayıya" abi banada bir beste versenya" dedi, beste fabrikatörü Paladayı "Allah versin, Allah versin" diyerek sarkanı başından savdı, savılan sarkan bu işe fena bozuldu, Paladayının bir konser macerası daha böyle son buldu.

2. pala dayı

pala dayı Harbi Aktif Üye

Oğlum mılik işin yokmu senin şeytanın aklına bile gelmez PALA vr rock haaaa helel olsun sana beeeee
    Beceriyosunda valla yakışııııııır,hııııiiiiişşşşt.

3. Hasan Şeref İlhan

Dayı yalnız sarkana ayıp etmişsin. Necasetleyi verseydin bir bestede onun için, nedir yani.

4. pala dayı

Besteleyeyim dayının ayıpsın al sana bi kuple
    SArkan seni kovalasın bizim Tarkan
    Gece yatarken örtmemişsin üstünü
    Bak açık kalmış arkan
    PALA DAYI hariç kim olursa olsun senin kankan
    Akıllı olursan eğer
    olmaz bu alemde sana hiçbir zaman sarkan
    Ne söylediğimi anlıyormusun
    SARKAAAAAAAAAAAAAAAAANN

5. secco41

secco41 Üye

ooo dayı rakçıyız he, yeni bestenide çok sevdim,bu beste yine listeleri alt üst eder:brv:

6. sevdaL

sevdaL Sustuklarım Büyür İçimde

bi imzalı resimde ben alabilirmiyim :D

7. pala dayı

Sen bizdensin dayının her türlü olur

8. sevdaL

oyy çok mersii :D

9. pala dayı

ne demek dayının

10. Hasan Şeref İlhan

Hukkkk! Gamsız Çay aşkına banada bir resim ver dayı:D

11. sevdaL

ne şanslıyız rock müziğin babası forumda bizle konuşma zahmetinde bulunuyo :D:D

12. xisyankarx

xisyankarx !!!.isyankar.!!!

:D hhaaaa katılıyorumm sana :D

13. xyaramazx

xyaramazx Harbi Bjk Li

Dayı Bir Resimde Ben AlabiLir miyim???

14. xisyankarx

zuhahahhahahahaa birtanede ben:D

15. xyaramazx

xyaramazx Harbi Bjk Li

Dayı Resim istiyoruz en ii si sen bi tane kocaman resim koy forma :D bizde yazıccıdan çıktı aLalaım :)

16. xisyankarx

kankama katılıyorum dayı hadi ama:D

17. secco41

secco41 Üye

Dayı bende arkadaşlara katılıyorum, bir resmini koy da alem rock cu dayı görsün:brv:

18. pala dayı

ALIN SİZE RESİM DAYININ GÜZELLERİİİİİİİİ............Kimseye göstermeyin ama......

Nasılım beğendinizmi

19. Hasan Şeref İlhan

Yok böyle bir karizma dayııı

20. pala dayı

EYVALLAAAAAAAAAAAAAAAAAHH MILİK KARDEŞŞ::::::::::::::