Roberto Mancini Galatasaray'da başarılı olabilir mi?

Fatihan Üye
Eleman tartışmaları, milli takım hocalığı, telefona baktıydı bakmadıydı derken Ünal Aysal yönetimini ansızın Fatih Terim'in ipini çekti ve apar topar Roberto Mancini ile el sıkıştı.

3 saat sonrada Torino'da Şampiyonlar Ligi grup maçında Juventus ile ilk maçına çıkacak Mancini. Mancini'nin geldiği yer belli, Galatasaray'ın kadrosu belli.

Bu kaos ortamında Mancini Galatasaray'ı ligde ve Şampiyonlar Ligi'nde nerelere kadar çıkarabilir?

Ünal Aysal, Fatih Terim'e yaptığı gibi Mancini'ye de eleman muamelesi yapar mı?

Bir çok Galatasaraylı arkadaşım şu fikirde, "Aziz Yıldırım istese bize böyle zarar veremezdi" diyorlar.

Camiada başkana ve başkanın kalemşörlüğünü ve televizyonlarda başkanın borazanlığını yapan malum şahıslara büyük bir tepki var.

Şu ortamda Mancini nasıl başarılı olabilir? Bence başarılı olamaz. Fatih Terim'in bıraktığı düzenden devam edeceğim diyen bir teknik direktör var. Madem Fatih Terim'in sistemi ile devam edeceksin, koy Ümit Davala'yı, Hasan Şaş'ı aynı işi onlarda pek ala yaparlar.

Ben Fenerbahçe'ye maraba zihniyeti ile yönetiliyor diyordum, kusura bakmayın Galatasaray maraba zihniyeti ile bile yönetilmiyor.

Başkanın ayak oyunlarını, Bizans oyunlarını görünce Türk Futbolu'unu kimler yönetiyor diye yine Türk Futbol'undan ümidimi kestim.

Türk Futbolu'unu yönetenler maalesef diktatör...

Al Aziz Yıldırım'ı, vur Ünal Aysal'a...

Siz ne dersiniz bu duruma?