Rastgele rastgelenler Yıldız Tilbe

elecTRo Üyeee
Rastgele rastgelenler

selamlar

Bu gün yağmur yağıyor.Bende bulutluyum. Güneş gelmiyor, bulutların üstü güneşli, kuş olmak var. Telefonum durmadan çalıyor. Değiştirme vakti geldi galiba. Sekreterim olsa istifayı basmıştı. Odam dağınık kafam gibi. Çoraplarım pembe üzerine yeşil ve mor mavi, siyah çizgileri var. Kültablalarım yemek tabağı gibi tertemiz. Bitanesi nöbetçi,sigara sağlığa zararlıdır. Bir kutuda içiçe geçmiş incik boncuklar bana bakıyor. Takıp takıştırmalı, yakıştırmalı dün gece birden yaşlandım. Muskam boynumda, ayak tırnaklarım nar çiçeği ojeli. Saksıda çiçeğim yok. Kuşlar yüksekten uçuyor. İnsanlar kaçmıyor yağan yağmurdan. Halım çinişi japon işi bunu yapan kaç kişiliksiz. Kavanozda kırmızı beyaz taşlarım var.
TV kapalı idi lambalar açık saat 5e 6 var. Askılı tişörtüm asılı üstümde, tumanım kırmızı. Okuyun saklayın yada silin bir bakışta karar verin diyor, windows live hotmail.Karar beni versin. Çalışan kazanıyor oturan yiyor kaçan kurtuluyormu?... Kurtuldum kaçmaktan.. Sabitim pazarlıksız.

Çıkıyorum odamdan temizlik var. Hayat güzel.Sevmek güzel, ya sevilmek olmasaydı, var var.Doğu etçi, batı otçu, kuzey balıkçı, güney etçi otçu balıkçı, güneş acıkmazmı ay susamazmı?.. Akıldan hoşlanmıyorum. Akıllıları seviyorum.İnsan düşünce, düşünce ne yapsın?.. Allah düşürmesin. Ben iyiyim sen iyisin onlar iyilermi?... Al birini vur ötekine ya diğeri neolacak?.. .=cevapsızlık çok anlammıdır?....

Gel git, dur, kal, sev, sor, say demekle olmuyormuş. Deniz dalgalanınca güzel. Hayat dalgalanınca nasıl?... Taş yerinde ağırmış. Ağırım taşmıyım?göz görmezse gönül katlanırmış. Gönlümün gözü çıksın sevmeseydim ezelden..Herşeyin bir yolu varmış.Her yolun bişeyi.İnsanın elektiriği kesilince ne yapar?... Yıldırım düşen yüreğin paratoneri nedir?... Herşeyin bir cevabı vardır her cevap geçerlimidir?...Bir masal varmı uyutmayan.havadan sudan elbise olurmu?... Deli, deli söylenirim şaşırır güzel güzel anlatırım karışır.Sen benimsin derim istemez, değilsin derim yakamdan düşmez.... Her yol aşka sevgiye çıksın sevgiler..