RaPcH'Den NiCklEr

RaPcH_GiRl !İkİSıFıRSıFıRDoKuZ!
YerLe qök arasında buruq bir çığLıq gibi hayqırır yüreq. Çok tanıdıq bir hüzünLü düştür yaşanan…

Göz yaşLarım yoqLuğunu heceLerqen, qaLemim qeqeme düşLerimin susqunLuğunda qırılır…

Sensiz yorgun cümlelerim.....

kabuLLendim Gidi$'ini, 1 Tebessüm'Le..

Sen Sadece Gittiğini Sanıyorsun, Nereye öyLe Pisss Sen Hep Bende'sin kiii xD

ßnİ cHq SefiormU$,A$kmDn öLüorm$,ßıRKp qtti Die p$mNMı$ BAK BAK!€$€ DstA sruORmu$,ei myM Ne hLdeim.ßri Wr mI haytmdA MRq eTm$.WAH Wah

1 ipтε iкi кi$i oynαyαмαz Yα sεη düşεяsiη ..Yα ßεη iтεяiм

yazdıkLarımı aLınma üsTüne ruhu oLmayan sözckLerne ifade edebiLirki yüreğine..

SıRaDaNıM aMa En Ön SıRaDaN..

İ
nSan oğLu naNkördüR değer weRmez kimseye . bende inSan'm sonuçta fasLasıNı bekLeme . .

“Kım dokunduysa 0’na qid” dicém ama dünya turu atmandan korkuorum..
Dünya bu qün dursanNa…!

Kac Defa AttıRdın Ki kaLbimi ? Bi Defada DurduRasın !!
ÇığLık atmaK istiyor içimin DerinLikLeri // ßu korkunç sessizLik durduruyor ßeni
Shen Hershey DeqiLsin piLorm ama pHen HersHeyi snLe yaShmak İsDiorm
sewenLer byLe sewsin, sewmeyenLer beri qeLsin, kusursuz biri varsa, qökten zembiLLe insiN.!
qüvenimi yıktı kader, bu satırLrı qönLüüme yasdım, ayaqLrı titreer
sewqi cöLünde 1 yanLızım, eLLer qüLse de aqLr qökte meLeqLer…

herseyı ßıraKıp Gıdıorum.
ArKama ßaKmadan. Hbr ßıraKmadan.
(...Düşüp kalkmalardan daha yeni vazgeçtim ben,Yürümeye gönüllü oldumKoşamam ki...)

Hani hérkés dér ya iLérdé ßunLarı hatırLayıp qüLécéksin,, dié ßir ték ßu doqruymu$.. $imdi sana qüLüp qéçiyorum.!! " MutLuyum " ordan anLadım.!!!

$éкéя ßιѕнє(●-●) , qüѕєℓ ßιѕнє (●-●) , тαтℓı ßιѕнє(●-●) αѕι ßιѕнє (●-●) , уσк ßöℓє ßιѕнє [●.●]

HayaTa qüLüşünLé ceza wer Ki ..KöTüLüqlerle YıkıLmadıqını anLasınLar ..

Ya$amaq İçin Ya$ama .. Ya$adıqLarınLa Ya$a.. << Déwam eD KaDér Bén MuTLuyum .. >>

zayıF noktaLarımı buLup hep üstüMe qeLdiniZz..!!

seNLe ba$Lar biteRiM beN seNdeN ibareTimm..!!

bo$vereCeksiN qiDeNi ba$kasına qitMi$tiR..s*ktiR eT qeLeNi ba$kasıNdan qeLmi$tiR..!!

hicbiR cümLe çözeMioR beNi ne yazSaM bo$..!!

qüN ßiteR qüLü$üN kaLıR ßeNde..!!

qidi$LeR fazLa üzMeYe ba$Ladı artıK tek korKum qiDeNLer döNmiceK die..!!

ßenim hayrım var! Ama aynım yoq ! kayqım var ama kayßım yoq Sana saygım var ama Tahammülüm yoq

Seviyorsan Seviyorsundur AMA' sı oLmaz Bu işin.. ÜsteLik Bir Cümlede AMA Varsa Bir Önceki Yargının Hiç Bir Hükmü Yoktur Artık...

herkeS sevqiye daiR biR$eyLeR saçmaLarKeN ßeN oNu ßuLdm..!!

"s@hipSiz kaLınCa tutu$ur étékLér s@hibiné dönér tüm köpékLér"

YéNi BiR sAyFa AçTıM kénDdİMé...iÇiNdé sén yOkSuN...KaLbİm HaYvAnAt BaHçésİ dégİLKi KöPéKLér ÖLSuN

éĞéR BéNy KaYBéDéRSéN B!R DaHa BuLaMaZSıN , o aÇ GöSsLü KaLBiNé RaaT BaTMaSıN...

keNdiNe iyi BaK deMek; deNmeZ saCma! keNdiMe iyi baKaRım eLbeT seN hic korkMa..!!

beN zoR deqiLim ama SeN choK baSit oLmayaSınN..!!

öL deRsn öLürm ya$a deRsn ya$arm..beN seniN içiN öLüR seniN ichiN ya$arm..!!

kar$ıLa$tıqımıZ herKes qüLümseMeMizi hak eDeR..!!

ichimDeKi kiniM ve nefRetiM a$kı bu kaDaR basiTe aLanLaR yüsüNdeN..!!

Sén Haa..Sevméq Haa..aTma oqLum aTmaa.. uYkumuZ vaR DéDiyseq aYaqta uYut démédiqya x))

Oyuncakları Bırakıp Yüreklerle Oynayalı ,Oyunların Adı "Aşk" Kaldı . . Bense Çocuk.

TıpKı ŞairiN DediĞi GiBi eVlaT, ßiZ Ki uStasıyıZ VataN SevmeniN..!

KolaY oLmıcaK SeNi uNutmaK... ßelKi GeCe GündüZ aĞlıcaM... Ne oLurSa oLsuN ßirtaneM, SensiZ YaşamaYa aLışcaM...

aKlımDa ÇekiP GitmeleR VaR Şu GünlerDe..!
SEN + BEN = BIRIZ SEN - BEN = HICIZ SEN / BEN = BÖLÜNMEYIZ. !!!

!_____ey kalbim yazık sana!_____gittinde kime bağlandın!________!

Kimse ßir $eyler İma £tmesin, Kininiz Varsa Suratıma Kusun, Kusamıosanız Susun.!!

Nefret.. Nefret ediorum sndn!! Nefret edeceğim ismini söyLeyenLerden, senden bahsedenLerden.!!

SiLdim anıLarımdan seni.. Hiç merak etmiorum, sewio musun artık beni.. Kafam, ruhum, bedenim sensiz!! Eminim, mutLusundr ßnsiz..!

SnnLe ßen ßu Öykünün Kaybeden iki kahramanıyız.. SnnLe ßen Dünya Denen Cehennemde İki Garip YaLancıyız..!

öLdrecktm sni.. İncitecektim.. Unutacaktım.. Ama Lanet oLsn !! Kı-ya-ma-dım!! Oysa ben seni sewmeLere doyamadım …

Ndn insanlar bu kdr acımasız, ndn dostun dşmanndn farksz, ndn kybdnce değrler anlaşlr, ndn güçLü hep duyguLrLa oynaşr?!

Sen bnm ellerndn tutabldiğm, yanağnı ok$aybldiğm, sevgiLm, srda$m, biricik sewdam.. AyrıLık unutnLra mahsus!!

Sen ßnm Ellerinden Tutabildiğim, Yanağını OkşayabiLdiğim, SarıLıp AğLayabildiğim.. Sevgilim, Dostum, Sırdaşım, Biricik Sevdam !!

Kaybedilen Her Bi Öz!Sarfedilen Her bi Söz!Ağlamaklı Her bi Göz!Bir Kördüğüm Oldu..Çözebilirsen Hadi Çöz..

ßen miydim snn pe$inden geLen?! Sendin kar$ıma geçip, diz çöken!! Kadın mı sandın kendini birden!? Kaçan Sen oLdun KovaLayan bn