Rakibimiz Chealse

Ömer
Yönetici
İŞTE EŞLEŞMELER

Fenerbahçe'nin rakipleri belli oldu. İspanya'nın Sevilla takımını eleyerek, tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale çıkma başarısını gösteren Fenerbahçe'nin belli oldu. Fenerbahçe İngiliz Chelsea ile eşleşti.

Fenerbahçe Chelsea'yi elerse Arsenal-Liverpool maçının galibiyle yarı finalde oynayacak. İlk maç ise deplasmanda oynanacak.

Çeyrek final ilk maçları 1-2 Nisan'da, rövanşlar ise 8-9 Nisan'da oynanacak. Kupada yarı finalde ilk maçlar 22-23 Nisan'da, rövanşları ise 29-30 Nisan'da yapılacak. Final maçı ise 21 Mayıs'ta Rusya'nın Luzhniki Stadı'nda oynanacak.

Arsenal - Liverpool
Roma - M.United
Schalke - Barcelona
Fenerbahce - Chelsea

agent force Harbi Aktif Üye
Eğer Fenerbahçe diğer maçlardaki oyununu ortaya koyarsa Chelsea'yi elememesi için hiçbir neden yok.İnşallah hayırlısı olur.
:cool:

Ömer
Yönetici
chealse bu sene problemler yaşıyor shalke den sonra çıkabilecek en iyi kurayı çektik..
son fa cup da 2 lig takımına da elendiler. seyircileride öyle liverpool manu taraftarı gibi aham şaham bir seyirci değil oturup maç izliyorlar :D

ben burda 2-0 galip geleceğimizi düşünüyorum orda ise alacağımız iyi bir sonuçla turu geçeriz.

inşallah hakkımızda hayırlısı olur.

turu geçersek de oynacağımız takım ingiliz takımı olacak.bence arsenal liverpool u eleyecek.

Ömer
Yönetici
düşünülecek bişey yok bence biz bu seneki amacımıza ulaştık ama gidebiliceğimiz yere kadar gidebiliriz.

bjk1903carsi Harbi Beşiktaşlı
valla BEŞİKTAŞ chelse yı evınde yendı 0:2 sonucla fb de yener
en ıyı eslesmelerden bırını yaptı dıyebılırım fb hayırlısı ne dıyelım kı bundan sonra hersey fb nın elınde
basarılar

Ömer
Yönetici
valla BEŞİKTAŞ chelse yı evınde yendı 0:2 sonucla fb de yener
en ıyı eslesmelerden bırını yaptı dıyebılırım fb hayırlısı ne dıyelım kı bundan sonra hersey fb nın elınde
basarılar
siz morinho döneminden önce yendiniz bizde inşallah morinho döneminden sonra oynayıp inşallah da kazanacağız...

EMRE seda kolik
Chelseali futbolcular hocayı sevmiyor yönetim ve futbolcular arasında bir istikrarsızlık var..inşallah turu atlayan türkiyeyi temsil eden takımımıa olur ama benim tahminim türkiyede beraberlik ingilterede chelsea yener diye düşünüyorum dedigim gibi inşallah benim tahminim dogru çıkmaz ve türkiyeyi temsil edecek ekibimiz tur atlar..