Railroad Tycoon 3 Türkçe Yama

Oyun Yamaları bölümünde yer alan bu konu SüKuN tarafından paylaşıldı.

 1. SüKuN

  SüKuN Harbi Aktif Üye

  Railroad Tycoon 3 Türkçe Yama indir

  Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:


  Railroad Tycoon oyununda amacınız, belirtilen iki şehir arasında tren ulaşımını sağlamak. Örneğin Orient Express için Viyana – İstanbul demiryolunu inşa etmeniz gerekiyor. Hemen Orient Express için kolları sıvayıp oyuna başlıyorsunuz.
  Viyana ile İstanbul’un arasında nereden baksanız 25 tane şehir var. 19’uncu yüzyılın sonlarında geçen hikayeye göre siz cebinde 1 milyon doları olan bir girişimcisiniz ve iflas etmeden bu 25 şehri aşıp İstanbul’a kadar ulaşan bir demiryolu hattı kurmanız gerekiyor.

  Öncelikle şirketinizi kuruyorsunuz, endüstri çağının tarihsel gelişimine paralel olarak giderek gelişen bir teknoloji kullanarak hattınızı kurmaya başlıyorsunuz. Bu arada size rakip başka demiryolu işletmeleri de kurulmaya başlıyor ve onlarla mücadele etmek ya da işbirliği yapmak yollarından birini seçerek kendi avantajlarınızı ya da dezavantajlarınızı yaratmaya başlıyorsunuz. Aynı zamanlarda dünya ve ülke ekonomisi inişler çıkışlar yaşıyor, borsa düştükçe sizin hisse senetleri değer kaybediyor ve dolayısıyla kredi imkanlarınız daralıyor. Ekonomi toparlandıkça şirketiniz de toparlanıyor. Railroad Tycoon 3’de sizinle doğrudan ilgisi olmayan bu tip iniş çıkışları çok iyi takip etmeniz gerekiyor. Örneğin ekonomide bir geriye gidiş mi seziyorsunuz, para biriktirmeye başlayıp kara günlere hazırlıklı girmeyi akıl edebilmelisiniz. Hatta bu kötü koşulları avantaja çevirmek için borsanın iyice düştüğü zamanlarda başka şirketlerin hisselerini satın alabilirsiniz. Her şeyin en değerli olduğunu hissettiğiniz noktada da satışa başlarsınız.

  İndireceğiniz bu yama ile oyunu %50 oranınta Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

  Yamanın Kurulumu:
  Yamayı kurmaya başlamadan önce Railroad Tycoon 3 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Railroad Tycoon 3 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Railroad Tycoon 3\Data\Language klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

  Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\Railroad Tycoon 3\Data\Language klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
   

  Eklenen Dosyalar:

  Son düzenleme moderatör tarafından: 9 Temmuz 2010