plajdaki türkler...:D

Harbi Muhabbet bölümünde yer alan bu konu XİLAX tarafından paylaşıldı.

1. XİLAX

XİLAX HaRbİ KıZ

güneş en tepedeyken ( saat 12:00-13:00 gibi) denize girmek. denizde oyun oynarken "hamza abiii! at topu" deyu ünlemek. güneş yanığı olunca da barım barım bağırmak.

-henüz restaurant bile açılmamışken, kapı önünde açık büfe kuyruğuna girenlerin hepsi türk'tür... lakin; temkinli olmak lazımdır 400+ çeşit yemek her an bitebilir!!!

-Türk kadınlar için makyajla denize girmek, Türk erkekler için ise mayosuna sigarasini sıkıştırmak ve denizde altın sarısı saatlerinin parlaması..

-Avusturalya'da bi plajin duvarında koca bi yazı : nuray beni ara ku$um

-daha su derinleşmeden denizin sığlığına çömelmiş kollarıyla yuvarlak çizen insan modelinin aynı anda etrafına bakarak işediğinin farkedilip edilmediğini anlamaya çalışanı...

-kumda terliklerden kale yapıp "rüştü rüştüüüü yine rüştüü" nidalarıyla kalecilik yapmak.

-havuzda yada denizde güreşmek. sahilde karpuz yemek ,çocuğunu plajda çişe tutmak.

2. JokeR

JokeR Üye

paylaşım için tşk. :D

3. Hasan Şeref İlhan

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye

:D çok güzel.

4. xyaramazx

xyaramazx Harbi Bjk Li

paylaşım için saol güzelmiş

5. green_eyes

green_eyes Üye

hepsi dogru:D

6. DELİ AKINCI

DELİ AKINCI Yeni Üye

Hepsi doğru mu? Yok bizatihi yaşadıysanız birşey diyemem. En azından bizim millet nüdist değil. Sağa sola gübre serpmek berbat :D ama anadan üryan... Ben anlamıyorum ya, insanlar iç çamaşırı ile şehirde gezmezler. Mayo ile fora kumsalda... Kumsalda olunca utanılıyor, şehirde nıcık :D bu da kamusal alan gibi oldu :D

7. gergeous03

gergeous03 Üye

kendi ırkımızı bu kadarda kötülemeyelim ya türkleri resmen aptal yerine koyuyosunuz vardır yoktur demiyorum ama onlar kültürden nasibini almamış olanlardır

8. Papatya_Perisi

Papatya_Perisi Baby on Board

:D:D:D:D güzel paylaşım