plaj güzeli olmak sitermisiniz?

Moda bölümünde yer alan bu konu gizems tarafından paylaşıldı.

 1. gizems

  gizems HaRbİ PrEnSeS

  Güneşin etkilerini gördüğümüz Guess İlkbahar-Yaz 2007 Koleksiyonunda tüm mayo, bikini ve mayokini modelleri, feminen, modern ve de romantik detaylarla süslenerek 1960’lı ve 80’li yılların şıklığını ve seksapelini taşıyor... Siyah beyazın tüm asaletini yaşatan mayo koleksiyonunda en göze çarpan detay swarovski taşlarla yapılan süslemeler...

  Guess; günün her dakikasında ışıltı ve eğlence arayan, kendine güveni tam olan gençlere, sezonun renkleri olan altın, gümüş, parlak bakır, siyah-beyaz ve mavinin tonlarını swaroski taşlarla dizayn edip, son derece zarif ve muhteşem bir görüntü yaratmıştır.

  Düz renklerden sıkılanlara ve farkındalık yaratmak isteyenlere ise Guess; zebralı, leoparlı, metal aksesuarlı, her boyutta, canlı renklerde çiçek desenlerinin ön plana çıkardığı mayo ve bikini koleksiyonuyla genç kızların gözdesi olmaya aday.

  Trend belirleyen, iddialı ve şık olan Guess; koleksiyonundaki model sayısını çoğaltırken, ürettiği adedi azaltıp; Guess mayoyu tercih edenlerin ‘kendi mayomu başkasının üzerinde görür müyüm’ korkusunu da gideriyor.

  1981’de jean koleksiyonuyla başlayan Guess, şimdilerde günlük yaşamın her tarzına uygun sürekli büyüyen bir marka olmayı başardı. Bugün Guess dizaynları perakende sektöründe gerek kadın, gerek aksesuar ve mayo, gerekse erkek giyimde geniş koleksiyonlarıyla öncü markalardan biri olmayı da başarmıştır.

  Guess Demsa Group’u Best Business Execution plaketiyle ödüllendirdi... Geçen sene en iyi partnership ödülüyle bir yılda 13 şube başarısını kutladı...