Pis Adam

Garip Olaylar bölümünde yer alan bu konu aslan ferhat tarafından paylaşıldı.

 1. Çin'de 80 yaşında bir ihtiyar, saçlarını 26 yıl sonra ilk kez yıkadı. Lu Şiyuan'ın 2 metreye yakın saçlarını, 1,5 metreden uzun sakallarını yıkamakta şampuan etkisiz kalınca, tüm aile, çamaşır deterjanıyla ihtiyarın saç ve sakallarını yıkamaya koyuldu.

  Chongqing Morning gazetesinin haberine göre, Lu Şiyuan'ın 2 metreye yakın saçlarını, 1,5 metreden uzun sakallarını yıkamakta şampuan etkisiz kalınca, tüm aile, çamaşır deterjanıyla ihtiyarın saç ve sakallarını yıkamaya koyuldu.


  Lu'nun oğlu, gelini, torunu ve komşularının da aralarında bulunduğu 12 kişi, 5 saat süren uğraş ve 3 torba çamaşır deterjanı kullandıktan sonra ihtiyarın saç ve sakallarını yıkamayı başardı. :(

  İhtiyar Lu temizlendikten sonra Çongçing kenti yakınlarındaki ücra Kızıl Bayrak köyünün sakinleri, Lu Şiyuan'ın adını Guinness Rekorlar Kitabına kaydettirmek istediklerini söylediler.
   
 2. bbusra

  bbusra HaRbi qıZ

  pihhhğğ..!!!orman kacqını gibi..
   
 3. eVaq0Liq

  eVaq0Liq Bayan Üye

  dangalak derdi neymiş acba
   
 4. hacercan

  hacercan Üye

  bu adamın müslüman olmadıqı kanaaatindeyim. Gül Peygamberimiz s.a.v. temizlik imandandır demiş ne güzel.yokluk zamanında bile o zamanlar insanlar yıkanmış hastalıklrdan kaçınmak için . bu adam hastalık gapmış mıdır acep..
   
 5. isli

  isli Yeni Üye

  müslüman değil zaten çinli