Paladayının amigosu var

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Geçen gün bizim mahalleden Remzi abiyi dernekte görünce çok şaşırdım, çünkü Remzi abi pek takılmaz derneğe, abi hayırdır ne iş, sen buralara düşermiydin dedim, ooo ben hep buraya takılırım, sana denk gelmemiştir dedi, pek inanamadım ama hadi neyse dedim. Derken oyun oynamaya başladık, Remzi abi Paladayının yanına oturdu ve bir anda iltifat yağmuru sağnak halinde başladı. Neymiş efendim, Paladayı çok güzel Kink oynuyormuş, çok güzel araba kullanıyormuş, herşeyin en iyisini Paladayı yapıyormuş, Paladayı şöyleymiş, Paladayı böyleymiş, bir methiyeler, bir iltifatlar, sanki elinde pompa Paladayıyı şişiriyor, dayı da halinden memnun kasım kasım kasılıyor " çocuklar Remzi abim beni her zaman takdir eder", " beni herkes tanır ama Remzi abim daha iyi tanır", " beni Remzi Abimin hortumunda yıkasınlar yıkasınlar" diyor. Yani anlayacağınız Paladayının artık bir amigosu var. Eee ne diyelim, hayırlı olsun Paladayı.:D

pala dayı Harbi Aktif Üye
Remzi abi akıllı adamdır karnının doymıyacağı yere açlığını belli etmez:
seviyorlar beni kardeşiiiiiiiiim ne yapayım.şşiiiiiiişşşşşşşşt.....:olumsuz:

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Dayı arada birkaç oyunluk amigonu bana verebilirmisin. Ne demişler, komşu komşunun amigosuna muhtaçtır.:D

pala dayı Harbi Aktif Üye
Secoo bende iki tane çocuk var dayının,pon ponla tontonla işim olurmu sence benim.Niye ikidebirde sana hııiiiiişşşt diyom ben uyansana işiiiiiii.....