Pala Dayı'yı Kink çarptı

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Pala Dayının kink hasreti pazar günü sona erdi. Kahveye ilk geldiğinde "oh mis gibi kahve kokuyor dedi. Yabancı bir ülkede yıllarca kalmışta vatanına geri dönmüş bir insan edası vardı, bir toprağı öpmek kısmı eksik kaldı. Öğle saatlerinden gece 12'ye kadar kahveden çıkmayan Pala Dayı, aldığı seri galibiyetlerin ardından, mutluluk sarhoşu olmuş bir şekilde evinin yolunu tuttu. Yolda savaş kazanmış bir komutanın mağrur edasıyla Semihe takıldı. Semih ise gülerek Pala Dayı'ya laf yetiştiriyordu, ama içi kan ağlıyordu. Üflek ise bugünkü tutarlı oyunuyla herkesi şaşırttı. Hele iyi kağıt gelen ellerde zevkden dört köşe oldu. Pala Dayı bütün gün aynı kelime ve türevlerini ağzından eksik etmedi "nasıl vurdum, vururum, bütün gün vurdum" vb. Günün kaybedenlerinden Bacanak Mesut ise gün sonunda, her zamanki gibi seri bir şekilde kahveden ayrıldı. Bacanak kazansada kaybetsede hep seri bir şekilde iyi geceler deyip gider. Çünkü evine ulaşmak için uzun bir yol kat etmesi gerekiyor. Mağlubiyetten sonra o yol hiç çekilmez. Ben ise Pala Dayı'nın değişmez ekürisi olarak, günün kazananlarındanım, mutluyum. Bu ne ya, sanki dünya kupasında final kazandık. Küçük dünyamızın büyük zevki Kink'e teşekkürler.👍

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Pala Dayıdan teşekkürler

Pala Dayı adına teşekkürler. O sizi okuyor, üye olmadığı için cevap yazamıyor.