pala dayıyı kink çarptı

Söylemek İstediklerim bölümünde yer alan bu konu pala dayı tarafından paylaşıldı.

1. pala dayı

pala dayı Harbi Aktif Üye

:mad:malesef bu akşam iş kazası geçirdik:mad:.hiç eveleyip gevelemeden Ali totoyla ortak oynadığım kink,te hasan,ve tekçi dinçere 2-1 mağlup olduk :napiyim:.

aferin çocuklar size boynuz kulağı geçer derler ama sizin için geçerli değil bu laf,bu akşam sevindiniz.
    yav sizi böyle mutlu görmek benide sevindirdi:mad:
    Amerika konfederasyon kupasında ispanyayı yendi dünyanın en iyi takımını bundan sonra 100 maç oynasalar 100ünüde ispanya yener
    bilmem anladınızmı hiiiiiiiiiiiiiiişt:sneaky:

2. II.MEHMET

II.MEHMET Sahipcan

paylaşim için çok saol dayı:D

3. Hasan Şeref İlhan

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye

Dayı 100 maçın 99 unu biz alırız. Bunu sen iyi bilirsin:haha: Dayıcım her halinle güzelsin mor renkle daha da güzel.

4. pala dayı

töbe töbe hayret yahu:napiyim: demek öyle haaaa:haha:

5. secco41

secco41 Üye

Vay be dayı neler okuyorum böyle. İnanamıyorum. Dünyadaki son krallıkda devrildi he:mad:

6. pala dayı

seccooooo sen bu işleri iyi cavlamıyon galiba,dayının bir savaş kaybetmekle krallık devrilmeaz

7. secco41

secco41 Üye

Aman dayıcım bu savaş kaybetmek alışkanlık yapmaz işallah

8. pala dayı

Ayıp ediyon secco sen dayını unuttun galiba uzun süredir takılmayınca,,,ben bazen işim olunca ceketimi yolluyorum gamsız mekana ,o kareye benim ceket bile en az 2 parti vuruyor.

9. secco41

secco41 Üye

Dayı şu senin ceketi banada göndersene

10. pala dayı

:Dsanadamı bir , iki parti vursun:Dsen gamsız mekana gelsene dayının , gel bizim kantar köroğlu gibi tartar evvellallah

11. Hasan Şeref İlhan

Secco dayını şimdiye kadar ceketle gören olmadı:sneaky:

12. hacercan

hacercan Üye

pala dayı kink sana çarpacağına, sen kinke çarp :sneaky:,gelecek güzel günler seni bekliyor;başaracaksın;sen bakma moral bozuculara,ilerdeki yeneceğin kinklere bak.:brv:.
    moral bozucular siziii :LOL:

13. Hasan Şeref İlhan

Gamsız çay çıtır simit seversin, hafta sonları centerlerda gezersin, yenilmekten bıktın anlıyorum ama artık derneğe geridön, Pala Dayım nedersin.