Pala Dayı'nın şohbeninden Glok çıkmış.

Asparagas Haberler bölümünde yer alan bu konu Hasan Şeref İlhan tarafından paylaşıldı.

1. Hasan Şeref İlhan

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye

Pala Dayı'nın şohbeni bozulur, dayı bu durum üzerine servisi çağırır, servis dediysem gizli servis değil, usta şohbeni sökerken ayağının üstüne Glok marka bir silah düşer, dayı telaşlanır, :eek:hemen yan odaya gidip eşyalarını hazırlamaya başlar, terliğini, diş fırçasını, çizgili pijamasını ve ensevdiği çiçeklerin içinde bulunduğu bir saksıyı çantasına koyar, artık teslim olmaya hazırdır, kendi kendinden şüphe duymaya başlar, :confused:acaba gerçekten ben de Ergenekoncumuyum diye. Derken şohben ustası Pala Dayı'ya seslenir " Abi gel şohbeni tamir ettim" der, dayı telaşla ustanın yanına gider, usta " abi senin çocuk oyuncak tabancasını şohbenin içine sokmuş o yüzden arızalanmış" der. Pala Dayı derin bir oh çeker:(. Bizim Pala Dayı daha önce oğlunun topunu karakola bomba diye götürmüştü, bu da ikinci vukuatı.

2. Hasan Şeref İlhan

Dayıcığım daha önce;

Burnunda sivilce çıkmıştı
    Gözünde arpacık çıkmıştı
    Dudağında uçuk çıkmıştı
    Kalçanda çıban çıkmıştı
    Ayağında nasır çıkmıştı
    Yediğin kirazdan kurt çıkmıştı
    Cebinden akrep çıkmıştı:olumsuz:
    Önüne araba çıkmıştı
    Aldığın güvercinler kutka çıkmıştı

Ama hiç şohbeninden silah çıkmamıştı. Yanılmıyorum değilmi dayıcım.

3. agent force

agent force Harbi Aktif Üye

Pala Dayı sen çok yaşa.:brv:

4. Ömer

Ömer Yönetici

paladayı yoksa çok mu cimri :D cebinde akrep çıkıyor :D

5. Hasan Şeref İlhan

Pala Dayının cebindeki akrep zehirsiz, o yüzden elini rahatça cebine atabiliyor. Hatta akrep evcil, onu sevmek için elini bolca cebine atıyor. Pala Dayı ben paraya önem vermem, para bana önem versin der herzaman.:D

6. levkar76

levkar76 Yeni Üye

nerden bulmus silahi ya

7. fener_lee

fener_lee Yeni Üye

Bu Dayı'dan HER EVE LAZIM...:D:D:brv::brv: