Pala dayıdan ayrılanı,üflek Ali kapar

pala dayı Harbi Aktif Üye
Ne yapsın zavallı mılikcim,KİNK alemine pala dayısıyla akmak artık onda bir doyumsuzluk hissi uyandırdı.Bakın sonra nemi oldu buyrun okuyun ......
YER : Gamsız mekan
MILİK : Palacım ben bugün Üflek Ali,yle ortak olayım , sende protezle ol uyarmı
PALA DAYI : Mılik kaşınma oğlum sen gel takıl bana :olumsuz:
ÜFLEK ALİ : Ne oldu Pala tırstınmı
MILİK : YA dayı ısrar ediyorum biz üflekle sana vururuz,Hadi yapalımmı?
PROTEZ SEMİH : Hadi pala dayı ben geçiyom karşına senle ortak olayımda vuralım şunlara:sneaky:
PALA DAYI : Mehmet yolla ordan 4 tane gamsız dayının kaşınanlar var kaşıntı şekeride koy yanına
ÇAYCI MEHMET : PALACIM şekere ne hacet sen varsın ya kaşı işte adamları masraf çıkartma bize.:whistle:

GAMSIZ ÇAYLAR,ımız gelir ve oyun başlar..Oyunun ortalarında masadaki muhabbetten küçük bir enstantane sunalım.
MILİK : Ya kardeşim elin 5 bile yapmaz sen 8 diyorsun hayret yahu bak başımı ağrıttın haaaa:mad:
ÜFLEK ALİ : Ya aslında yapardımda şööööle oldu,böööle oldu vs.:mad:
PALA DAYI : HAH HAH HHHAAAAAH HAAAAAA Beter ol lan mılik
PROTEZ SEMİH : Pala dayı kink yapmasaydın keşke be oyun hemen bittii. ben bişey anlamadım.
Muhabbet süreer gider👍

Hasan Şeref İlhan Harbi Aktif Üye
Üflek Ali kimin yüzünü güldürmüşki dayı, tatlı gecemi berbat etti hırt. Ama napalım bizim çocuk, sırayla kahrını çekeceğiz, bugün ben yarın sen. Ben sıramı savdım:whistle:

pala dayı Harbi Aktif Üye
Hadi ordan be,ağzımga diş kafamda saç kalmadı KİNK aleminde adımı kovaya çıkarıyordu az kalsın ajans olduk sayesinde benden uzak dursun.