PALA dayı,nın Harbi Forum Öyküsü....

pala dayı Harbi Aktif Üye
Daha kısa bir zaman öncesine kadar ne benim forum sitelerinden,ne HARBİ FORUM,dan nede net aleminden haberim bile yoktu.....

Size kıssadan hisse anlatarak konuma başlamak istiyorum.
Meşhur KÖROĞLU,nu hepiniz bilirsiniz.Adının geçtiği yerde bile insanlar titrermiş.Onun sağ kolu olan AYVAZ,haraçları toplamaya gider ve beni KÖROĞLU yolladı şu kadar vereceksin er ne isterse onun namıyla yöre halkından alırmış AYVAZ çelimsiz bir adam üflesen yıkılır ama ne çare ona karşı gelen karşısına KÖROĞLU;nu alacağını bildiği için ses çıkaramazlarmış.
KÖROĞLU birgün AYVAZ,a sen dur bugün haraç toplamaya ben çıkacam der ve ilk gittiği mekandan haracı ister mekancı hayrola sende kimsin der,ben der KÖROĞLU avantayı almaya geldim,mekencı adamlarınıda yanına çağırır verirler KÖROĞLU;na sopayı,eğer sen KÖROĞLU olsaydın haraç kesmeye AYVAZ,ı yollardın defol git deyip KÖROĞLUNU kovarlar.İşte burdan kalmıştır..
KÖROĞLUNUN NAMI KÖROĞLUNDAN ÇOK İŞ YAPAR...lafı
Neden anlattım bütün bunları size::kısa bir süre öncesine kadar kimse pala dayı tanımazdı.....HASAN ŞEREF İLHAN kardeşim namıdeğer MILİK,ciğim...KİNK ALEMİNİN KRAL,ı PALA DAYI,ya selamlar diyerek ilk olarak HARBİ FORUM;da beni sizlere tanıttı.Daha sonra ikna etti,gamsız mekanı, gamsız çayı kink alemini ve elemenlarını tanıştırdı sizlerle beni HARBİ FORUMA üye yaptı.
HİÇ haberim yokken

PALA DAYI FUN KLUP,ü kurdu
Şimdi ben sizleri sizlerde hasbel kader beni tanıdınız,Bunda çok önemli emeği olan HASAN ŞEREF İLHAN kardeşime benim ve bizi sevenlerin teşekkür borcu olduğunu düşündüğüm için bu yazıyı yazma gereği hissettim,çünki HARBİ FORUM sayesinde çok şey kazandı bence....

Site sahibi kardeşimizde bizi gerçekten sevdi biz öyle inanıyoruz. PALA DAYI FUN KLUP için destek oldu soğolsun......
Sözün sonu..............

TEŞEKKÜRLER HASAN (MILİK)ciğim
TEŞEKKÜRLER KRALEX ....
TEŞEKKÜRLER HARBİ FORUMdaki kardeşlerişm....

XİLAX HaRbİ KıZ
iiki varsın dayıcım ...farkında olmasanız bile çok şey öqrendim sizden king aleminin krali bea👍👍