Özer Hurmacı şoku

Fenerbahçe bölümünde yer alan bu konu hortLak tarafından paylaşıldı.

 1. hortLak

  hortLak c ε ή κ

  Sarı-Lacivertliler’de Özer Hurmacı şoku yaşanıyor. 4 yıllık sözleşmeye imza attığı günün akşamında ‘basit bir operasyon’ geçireceği açıklanan başarılı oyuncunun ayağına vida takıldığı ortaya çıktı.


  Özer Hurmacı’nın durumunun, Galatasaraylı Servet Çetin’inkine benzer olduğu ve sahalara dönmesinin 3 ayı bulabileceği belirtildi.

  Görüşüne başvurduğumuz Ümit Milli Takım Doktoru Asım Baykan, “Ameliyatı ben yapmadım. Ancak sol ayak tarak kemiği kırılmış ve bir operasyon yapılmıştı. Büyük olasılıkla kırık kaynamadığı için vida takıldı. Vida takılan yerin iyileşmesi, kaynaması ve ardından vidanın sökülmesi yaklaşık 2 ayı alır. Bundan sonra hemen fizik tedaviye başlanır. Çok iyi bir rehabilitasyon süresi sonrası tekrar sahalara sorunsuz olarak dönebilir. Ancak kırık çok hassas noktada. Futbolcunun rehabilitasyon süresini çok iyi çalışarak geçirmesi ve bölgeyi güçlendirmesi gerekir” ifadesini kullandı.

  Çok maç kaçıracak
  Bu durumda Özer Hurmacı’nın sezon açılışında yer alması, sezon öncesi Beşiktaş’la yapılacak Süper Kupa finalinde oynaması ve Avrupa Ligi ön eleme maçlarında da forma giymesinin zor olduğu ifade edildi.
   
  Benzer Konular
  1. AKP’ye dava şoku

  2. Fenerbahçe'de Alex şoku!

  3. Şarkı Sözü

   Zerrin Özer Ah İstanbul

  4. Şarkı Sözü

   Zerrin Özer Ayrıldık

  5. Şarkı Sözü

   Zerrin Özer Giden Gitti

  Yükleniyor...
 2. Ömer

  Ömer Yönetici

  yahu sanki ameliyatı bu doktor yapmış veya bu doktor muayene etmiş gibi adam fikir veriyor.fanatik denen ezik gazetede özer 3 ay yok diye manşet atıyor.özeri ameliyat eden doktora gidin ona sorun o söylesin gerçekleri, milleti yanlış bilgilendirmeye hakkınız yok.bizim basın ne zaman adam gibi haberler yapacak çok merak ediyorum.aynı gazete geçende hasan şaş gs yi fifa ya verdi diye iftira bir haber yayınlamıştı.
   
 3. pesimist

  pesimist sanal alem

  bu haberi Fanatik yayınladı abaska bi spor kanalında felan yayınlanmadı cünkü öle bişi yok fbnin bilmediği bi aşamayı fanatik mi biliyo? bende inanmıyorum 3 ay yok olduguna felan
   
 4. Ömer

  Ömer Yönetici

  deivid 'in fibula kemiği kırıldı 6 ay yok dediler 3 ayda döndü.özerin sakatlığı daha hafif tarak kemiği kırılmıştı.en kısa zamanda iyileşmesini diliyorum.
   
 5. pesimist

  pesimist sanal alem

  dün fb tvde günün konuğu programını izledim sakatlık süreci 2 aymıs 1 ay sonra iyileşiyormus 1 ayda güc kazanmak amacıyla antremanlar felan yüzünden gecikecekmiş oda 3 haftaya iner diolar dayısı bu acıklamayı yaptı medyanın yayınladı 3 ay sakat haberi yalan yani