ÖYP Başvuruları 2012

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
2012 ÖYP Başvuruları, ÖYP Başvuruları Ne Zaman, 2012 Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı Başvuru Tarihleri, 2012 ÖYP Başvuru ve Kontenjanları

ODTÜ ÖYP ile ilgili Duyuru

2011-2012 Akademik Yılı Sonbahar Dönemi için ÖYP lisansüstü öğrenci başvuruları "ÖYP Başvuruları" sekmesi altında bulunan Online Başvuru Sistemi'nden 15 Ağustos 2011 tarihinden itibaren yapılacaktır. "2011 Yılı Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı Başvuru Yönergesi", "ÖYP Online Başvuru Kılavuzu" ve "2011 Yılı ÖYP Başvuru Kriterleri"ne "Duyurular" ve "Dökümanlar" sekmelerinden ulaşabilirsiniz. Kayıtlar, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından yayımlanan "Öğretim Üyesi Yetiştirme Programına İlişkin Esas ve Usuller" ve YÖK Yürütme Kurulu'nun 21.07.2011 tarihli toplantısında uygun bulunan koşullar çerçevesinde gerçekleştirilecektir.

2011 ÖYP Lisansüstü Eğitim Başvuru Sonuçları
2011-2012 Akademik Yılı Sonbahar Dönemi için ÖYP kapsamında lisansüstü eğitime hak kazanan adayların listesine DOKÜMANLAR sekmesinden ulaşabilirsiniz. YÖK'ün başvuruları 16 Eylül 2011 tarihine uzatması nedeniyle değerlendirmeler gecikmiştir. ÖYP lisansüstü öğrenci kayıtları 3-5 Ekim tarihleri arasında ODTÜ Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı'nda yapılacaktır.

Yüksek Lisans Tez Aşamasında Olan Adayların Dikkatine
ÖYP kapsamında ODTÜde herhangi bir lisansüstü programa kabul alan ancak başka bir üniversitede yüksek lisans tez aşamasında olan adaylar Üniversitelerinde lisansüstü programlarını tamamladıktan sonra ODTÜdeki ilgili programa 2011-2012 güz döneminde başlamak için 3-7 Ekim 2011 tarihine kadar, 2011-2012 bahar döneminde başlamak için 27 Şubat-2 Mart 2012 tarihine kadar kayıt yaptırabilirler.

2011 ÖYP Lisansüstü Eğitim Başvuru Sonuçları (Güncellenmiş)
2011 ÖYP Lisansüstü Eğitim başvuru sonuç listeleri, öğrencilerin statüleri eklenerek güncellenmiştir. İlgili dosyaya DOKÜMANLAR sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için odtu nün sitesine bakınız.

Son düzenleme moderatör tarafından: