Öss Bahaneleri

akrep_zehiri ''єѕяαяℓı gözℓєя''
*heycandan sınav günü yanlış otobüse bindim gittiğimde nerdeyse sınav bitmişti:mad:

*195 dk ağzım boş durmasın dedim yanıma naneliçileklilimonlu vs. şeker alıp girdim sonra müsriflik olmasın deyip hepsini bitirmeye çalıştım bırak soruları çözmeyi şekerleri bitirmeyi bile yetiştiremedim ( ne attım be)

*ucum bitti

*sınavın başlamasıyla birlikte içimdeki ses bi şeyler demeye başladı tartıştık sonra kendimi kaybedip "ona" küfür etmiştim ama herkes duydu ve atıldım...

*başıM aqRıyodu hap içiiim dedim annemin uyqu iLacını içmişiM uyandıqıMda sınavın üstünde yeLLer esiyodu

*o kadar cok deneme oldukki össyide deneme sandım salladım

*17 temmuz gecesi bir rüya görüyordum rüyamda doktordum. Malum ztn tıp istiyordum ünide de. Sabah olunca üzerimdeki pijama da beyaz olunca ddm herhalde ben doktorum nie hala össye girim ki? Yani sabah mahmurlunun etkisinde bi şizofreni yaşayıp öss ye girmedim

*össden bir gün önce "x giydir" tarzı oyunları keşfettim. Beckham giydir Paris Hilton giydir Sarah Michelle Gellar giydir derken bi baktım öss geçmiş

*istanbulun bir ucunda oturan beni diğer ucuna sınava gir diye göndermeselerdi.Bende en masum düşüncelerle sabahın 5 inde kalkıp 3 buçuk saat yol çekip sınav merkezine yorgunluktan bitap düşmüş bir vaziyette varmasaydım öss 1.liğini zorlardım

*dün gece korku filmi izledim çok korktum vesınava girmedim neden çünkü korktum

*girsem ne olur girmesem ne olur dedim girmedim

*Aslında cook calısmıstım soruları da bılıyordum ama gel gorku denetmen hoca cook guzel dı abı yaa onu kesmekten sorulara bakamadım hele bırde gulusu wardı ahhh

*okuyon noluyo dediler bende hak verdim girmedim ...

*kağıt boşa gitmesin diye adımı bile yazmadım

*Ya Aslında Sınava Girecem Okulu Bulabilseydim Erkenden İyi Olurdu Ama Yinede Sınavda Derece yapacam die kendimi zorladım ve istedimi yaptım sondan Birinci oldum

*Beni Öss Ye Almadılar Ki Bahanem Olsun Bi Bahanem Bilenem Olmuyo Yaaaaaaa

*öss için tam evden çıkarken sular kesildi dikkatim dağıldı kendimi sorulara veremedim

*ya o sabah beşiktaşk dan dolayı olsa gerek sınava formayla gittim havada sıcak malum haziran 15 dolayısıyla haşlandım formayı cıkartıp atmaksa sınavdan cıkınca aklıma geldi yoksa derece benmdi tanıyan bilirD

*öss diye bir şey var dediler.nebileyim bunun öğrenci yamultma sınavı olduğunu.ben onu bir eğlence kulübünün adıdır diye biliyordum.öss nin olduğu yeri sordum.bana bir yer tarif ettiler.bir de ne göreyim.karşımda okul.sordum.burada össdiye külüp varmış.dedilerki.o sınav adı hhhhhhhe deyip kaldım.sonradan öğrendimki bu sınavla öğrencilerin psikolojisini bozuyorlarmış

*yanıma su almamışım baktım herkesin elinde su var sağlığını düşünüyor herkes dedim sağlık bu aksatmaya gelmez su aramaya çıktım geldiğimde sınav bitmişti

*canım o gun sınava girmek istemiyodu baska gun olsaydı kesin kazanırdım

*optık kağıt delındı bende hocayı şişledim polıs goturdu yoksa hocalar odtu gozuyle bakıyordu kazanırdım

KübOosh Bir rütbem biLe yoqq xD
yanıma su almamışım baktım herkesin elinde su var sağlığını düşünüyor herkes dedim sağlık bu aksatmaya gelmez su aramaya çıktım geldiğimde sınav bitmişti

kptm xD

eVaq0Liq Bayan Üye
*optık kağıt delındı bende hocayı şişledim polıs goturdu yoksa hocalar odtu gozuyle bakıyordu kazanırdım

:D:D:D