O benİm buha hayattakİ en deĞerlİ varliĞim

Ben 20 yaŞindayim bİ kizi Çok sevİyorumm 18 nİsan 2008 de Çikmaya baŞladik ama Ölebİ Çikmakİ adeta haŞa bİrbİrİmİze tapiyordukk Çok sevİyodum onu oda benİİ Çok gÜzel gİdİyodu herŞeyy sonra benİm geÇmİŞte olan bİ hatam karŞimiza Çikti ve herŞey zehİr olmaya baŞladii o bunlari haketmİyorduu benİm geÇmİŞte bİ kiz arkdaŞim vardi olmaz olaydi lanet olsun herŞey bİtmİŞtİ onunla ben bunu sevİyordumm o benİm nefesİmdİ ama bİzİİ geÇmİŞtekİ kiz birakmadi hep aramiza gİrdİİ en son kiz arkdaŞim benden ayrilmak İstedİ napim ne ettİm sevgİm İÇİn savaŞtim ve gerİ kazandim sora 1 aysora bİdah akarŞimiza Çiktii gene ayrilmaya kalkiŞti ve baŞardii ama naptim ne etİİm hep peŞİnde oldum yolda bİŞey olur dİe hep takİp ettİm benle ayriyken bİle sora yİne gerİ kazandim ve bu gece bu bela kiz tam herŞey dÜzgÜn gİdİyo derken gene bİtİrdİ bİzİ ve benİm meleĞİmm benden gİdİyooo artik dayanicak gÜceÜm yok napicami bİlmİyorummm Çok gÜzel hayallerİmİzz vardii evlenİcektİkk mutlu olucaktik ama gİttİ artik biraktii benİİ
artikk hayat benİm İÇİn sadece Çekİlmez bİ yolculuk artik hİÇ bİŞeyİn Önemİ yok benİm gÖzÜmde artik yok yanİ ben Ünİversİteye hazirlaniyorumm Önceden Ünİ ye gİtmek sadece ortami İÇİn İstİyodumm ama o hayatima gİrdİ gİrelİ onun İÇİn sadece İyİ bİ mesleĞİm olsun evlendİĞİmİzde elİnİ sicak sudan soĞuk suya sokmamak İÇİn bİr dedİĞİnİ 2 etmemk İÇİnn ama artik gİttİ hİÇ bİŞey İstemİyorumm sadece allahimdan tek İsteĞİm en kisa zamanda canimi alsin ÇÜnkİ yaŞadiĞim halde o yaŞadiĞi halde beraber olamamak el ele tutuŞamamak benİm İÇİn yaŞayan ÖlÜ gİbİ olmak yanİ bu yaziyi okuyan arkdaŞlar kisacasii eĞer gerÇek sevgİyİ bulduysaniz ÖlÜmÜne savaŞinn allah bİ zaman sora hayirliysa sİzİ kavusturur aŞk herŞeye deĞer kİmseyİ araniza sokmayin sadece bİrbİrİnİze gÜvenİn yoksa normal sevgİlİden bİ farkiniz olmazzz bu dÜnya acimasizz bu dÜnyayla baŞa Çikamazsiniz bu dÜnyada kazanamazsiniz sİzde ÖbÜr dÜnyayi kazanmaya bakinn cennette beraber olursunuz İnŞ tÜm sevenler allah hep yÜzÜnÜzÜ gÜldÜrÜr İnŞ allah emanet olun !!!

ALıntıdır . .