Nokia 6300 Temaları [24076 Adet] [Ön İzlemeli]

Ömer
Yönetici
linke tıklayın gözüne bi tema kestirin temaya tıklayın yeni pencere açılacak, sağ tarafta koskoca download butonu var ona tıklayın iner

Son düzenleme:
xxfarukxx Yeni Üye
önce indricen sonra ya bağlantı kablosuyla yada blutoothla tele atacan ondan sonra.........:D:)

musti2506 Yeni Üye
Hafızayı boşalttım bir gazla 2-3 tema yükledim ki süper oldu. Herkese tavsiye ederim popüler temalara yönelin onlar daha iyi, siteden günlük 10 tema indirme hakkımız varmış ona göre.

Son düzenleme moderatör tarafından:
esrefkara Yeni Üye
Merhaba paylaşım için teşekkürler.Fakat benim bir sorunum var bu temaları telefona atttım uygula dediğimde yeterli hafıza yok diyor.Ne yapmayılıyım.

esrefkara Yeni Üye
Bu arada 31 tane sayfa olmuş tüm yorumları gözden geçirdim.Bu konuda benden başka 1 kişi daha bir önceki sayfada yani 30.sayfada sormuş.Artı indiremiyorum diyenlerin çoğuna cevap yazmıssnı aynı cevabı tebrik ederim seni valla helal olsun.

Ömer
Yönetici
Bu arada 31 tane sayfa olmuş tüm yorumları gözden geçirdim.Bu konuda benden başka 1 kişi daha bir önceki sayfada yani 30.sayfada sormuş.Artı indiremiyorum diyenlerin çoğuna cevap yazmıssnı aynı cevabı tebrik ederim seni valla helal olsun.
indiremiyorum diyenlere aynı şeyi diyorum ama çoğu bakmadan indiremiyorum diyor.olay basit gözüne ordan bir tema kestir üstüne tıkla sağda download yazıyor 20 sn geriye sayıyor sonra nth dosyasını bluetouthla vs ile telefona gönder. bu kadar basit arkadaşlar.

gülüm18fm Yeni Üye
ben şu önizlemedeki ilk temayı nerden indirebilirim arkadaşlar verdiginiz adreste bulamadım beni bilgilendiriseniz sevinirim.elinize saglık