NetSupport Manager v10 Ağdaki PC leri Kontrol Etme

İnternet bölümünde yer alan bu konu Ömer tarafından paylaşıldı.

1. Ömer

Ömer Yönetici

Ana Makinaya programı tam olarak kurun.

Kontrol edeceğinizi pc lere ise client only olarak kurun.Kontrol edilen pclere ağ bağlantılarımdan sabit bir ip vermek sizin için daha kolay olacaktır.

diyelim 4 pc var ağda,bi pc ana kontrol full olarak yüklendi diğerlerine ise client olarak kurduk programı programı açıyoruz ve new client diyerek kontrol edeceğimiz pc lerin tcp iplerini giriyoruz.

Mesela kontrol edeceğimiz pc nin ip adresi 192.168.1.2 ip adresini böyle gireceğiz..

bu programı ben kendim evde kullanıyorum eğer sorun yaşayan olursa yardımcı oluruz.

Program ücretlidir, bu shareware versiyonudur arkadaşlar: indir

Son düzenleme: 1 Mayıs 2012
  2. xxba

xxba Yeni Üye

mükemmel bi program allah razı olsun bu milleti anlamıom insan bi teşekkür eder çok sağol kardeş

Son düzenleme moderatör tarafından: 1 Mayıs 2012
  3. Ömer

Ömer Yönetici

millet sömürmeye programlanmış kardeş napalım :)

4. lewwwent

lewwwent Yeni Üye

allah razı olsun ;) elinize saglık

5. 0nR02

0nR02 Yeni Üye

eline koluna sağlık arkadaşım ben sorunsuz kurdum tıkır tıkır çalışıo :brv:

6. Ömer

Ömer Yönetici

forumda serıal paylaşımı yasak arkadaşım.

sadece deneme sürümü ve ücretsiz olarak paylaşılan programları yayınlıyoruz.

Son düzenleme: 10 Şubat 2009
  7. contra_52

contra_52 Yeni Üye

baba işe yararsa replerden rep beğen baya eski bi konu ama napalım :)

8. şaban

şaban Guest

Bu programla ilgili bir sorum olacak. Bizim sirket bilgisayarlarına bu program kurulmuş ve sanırım takip ediliyoruz:) Diğer Bilgisayar ip leri elimde olsa bende girip istediğim bilgisayarı takip edebiliyor muyum? Amacım kontra yapmak fakat programı açıp ilgili ip girdiğimde bağlantı sağlanmıyor ne yapmam gerek. Herhangi bir ekstra kurulumamı ihtiyaç var. bilgilendirirseniz sevinirim.
    Teşekkürler