Neşeli Sözler

mahir Harbi Aktif Üye
Neşeli Sözler, Faceook Neşeli Sözler, Neşeli Mesajlar

Sen Benim biricik bebeğimsin Senin için Saçlarımı Süpürge yaptım Aşk Hayatımda Yemedim yedirdim içmedim içirdim nankör Sevgili

Neşeli Günlerimin Baştacısın Seninle Neşelenirim Seninle Hüzünlenirim.

Kalbim Seninle mutlu Kalbim Senin yanında Atmaya Başlıyor ve Kalbim Seninle Aşkı Yaşıyor Seviyorum Seni Aşkım Sen benim Tek Neşemsin Mutluluğumsun ve Sevinçlerimsin.

Biraz Neşe Biraz Mutluluk İşte Onun Adı Sensin Senin Adın nemi tabiiki benim Aşkım

Hayatımın Anlamı Oluyorsun Hergün Daha çok bana Yakınlaşıyorsun SeninLe neşeliyim Seninle Mutluyum.

Mütevazi olun! Ben mükemmelliğimi Mütevaziliğime borçluyum

Güzelliklerin bütün neşesi sende toplansın senin için bütün acıları ve dertleri çekmeye razıyım sadece sen neşeli ol yeter sevgilim.

Sen Benim Sadece Hayatım Değilsin Mutluluklarımın başlangıcısın Aşkım.

Hayat Seni Karşıma Çıkardı Sen benim Canımsın Sen Benim diğer yarımsın ve sen benim neşe kaynağımsın.

Neşeli Sözlerin Gelir Aklıma Gülerim Hafif bir tebessümle Hatıralarıma, Şimdi Daha iyi anlıyorum hayatımda Neşe ve mutluluk Varsa oda Seninle birlikte geliyor bana.

Ufacık Umtlarımın Sahibi Oldun Minik neşelerimin Sevinçlerimin Başlangıcı oldun Şimdi içimdeki Seni durduramıyorum içimde gi gide büyüyorsun bebeğim.

Sen benim Biriciğimsin Sen Benim Damarlarımdaki Neşeli Hayat Akışımsın Sen benimsin Bunu Bilmeni isterim Sevgilim.

Kalbim Seninle mutlu Kalbim Senin yanında Atmaya Başlıyor ve Kalbim Seninle Aşkı Yaşıyor Seviyorum Seni Aşkım Sen benim Tek Neşemsin Mutluluğumsun ve Sevinçlerimsin.

Biraz Neşe Biraz Mutluluk İşte Onun Adı Sensin Senin Adın nemi tabiiki benim Aşkım

Hadi gül yüzüme eskisi gibi Estetik Ameliyatı Başarılı geçmiş En Azından Güldüğünde bende güleceğim

İçindeki güzellik dışına vurmuş, gözlerinde atıyor adeta kalbin

okadar güzel konuşuyorsunki At Yarışı Spikerleri yanında halt etmiş

Senin Kadar Güzel ve Çekici Olsam benim gibi tipsiz birine parada olsa bakmazdım

Seni Okadar Çok Seviyorumki Kalbimin Dili olsada Konuşsa

Senden Başkasına bakarsam eğer çek Cumhuriyeti Türkiye Maçındaki Gibi yenileyim

Hayatım Seni Okadar Çok Seviyorumki Anlatamıyorum dilim tutuluyor anlatırken okadar çok yani

Bugün Yüzümde Gülücükler Var iLk Defa Gülmeye Başladım gülmenin Anlamını Kazandı Suratım Bugün Neşeliyim Sayende Seninle

Seninle Birlik oldu Duygularım Seninle Neşeli Bu hayatım Seni Seviyorum yemin Ediyorum

Hayatımda yaşadığım Bütün Güzelliklere BedelSin Çünki Sen hayatımın Birtanesisin.

Dertli hayatımı Attım Sayende 1 Köşeye Neşeli Günlerime Gidiyorum Seninle Geleceğimde bir ışık var renkli Görüyorum işte Sen Ordasın umutlarım Ellerinde Seni Seviyorum.

Sen benim gülümsün ben Seni Okadar Çok Seviyorumki her Geçen gün kalbim Senin için daha çok Atmaya Başlıyor Sevgilim.

Adın Gibi Neşelisin Hayatıma Neşe Veriyorsun neşe Gibisin Neşelisin ve benimSin hayatımın Biricik Neşesisin!

Yaktım gemileri Yeni umutlara Yelken Açtım Sneinle mutlu ve huzurlu bir hayatım var Seninle Neşeliyim Seninle Ben bir bedenim