ne Düşünüyorsun..?"

eVaq0Liq Bayan Üye
"Ne Düşünüyorsun..?"
Dün...
Bir yol çekti bizi... Ortasını bulumadığımız bir ömrün, berisinden denk geldik. Kısmet mi, kısmetimi aradık bilmiyorum. Bilmediğim çok şey var. Geldin... Şarkılar geçiyor içimden.. Birçok şiir, film, roman. Bize yakışıcak bir bürü şey seçiyorum gözlerinin içinde. Geldin, beni gördüm gözlerinin içinde. Gittin... Yine geliceksin. Her gidiş veda olmaz, olmamalı..

Bir edâ kaldı hasret bildiğim uzaklardan. Şimdi sen gittin, ben kaçıncı yetimi sevdanın? Zor olanı görüyorum; vuslata iki anlam yüklemek, sesten bağlar düğümlemek gönüle. Her kelime iki anlamlı. Sözlük küs elime. Bölük pörçük yazılarım şimdilerde... Boş bir şehre doğan güneşe seyirlik kalıyoruz. Madem gözlerindeydi aydınlığım, sen nerde, kimlerde oyalandın?

Tamam, hesap sormak yok. Geç oldu ama geldin. Öylece duruyorsun sessiz ve istekli. Sus pus ediliyor ellerin. Bir çocuk oluyorum, dökülen saç telinde... Donan karelerden kaçıyoruz. Saniyeler kaçıyor. Zamana yetişemiyor günlüğüm. Anlık oluyorsun. Dünün varlığı, bugünün emanetisin. Sessizliğimi kesiyorsun.. Bir kavonoza birikiyorum ben, sen denize karış bize niyetle. Kocaman olalım; berrak, temiz ve mavi...

Ya da dur! Azıcık bekle...
Ben şimdi bilmediğim bir iklimdeyim. Bilmediklerimi, bildiklerinden sil. Elini ver ve sadece bak. İçimden geçenleri dinlemeliyim. Öğrenmeyi ertelemek geçiyor içimden. Ben bilmeden geçerim kendimden hep. Şimdi bir "ben" daha doğmadan içime, sen geç baş köşeye. Bilme beni boşver. Güzellikleri anlat. Gördüklerinden, göründüklerinden çok, göreceklerimizi anlat... Durgun durgun bakma. Takma dünün içinde kalanları. Şimdi kocaman günler var bugünün içinde. İstedik, geldik..
Sahi "burası neresi..?", "Ne düşünüyorsun..?" düşünmeyi unutmak olsa. Söylesene düşündükçe mi sever insan, yoksa sevmek kalbe mi düşer habersiz? Dedim ya sil bilmediklerimi, bildiklerinden...

Ya da dur!
Tamam, tamam...
Hadi gül biraz...

Ne düşünüyorsun..?

Son düzenleme:
hortLak c ε ή κ
herşey 2 kişik bnm içib ben yokum biz varıs sen yoksun biz varıs

Ben yokum biz varız , sen yoksun siz varsınız yazsaydın daha akıcı bi cümle olurdu :D:D:D :D:cautious:

eline sağlık yinede idare eder ... :p