"Ne anamız, ne de avradımız kaldı"

hortLak c ε ή κ

Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan Demirel, Galatasaray maçının ardından yaptığı açıklamada sahada yaşananlara anlam veremediğini ve sahada inanılmaz küfürler edildiğini söyledi.
Volkan sözlerini şöyle sürdürdü: "İki takım da bugün kazanmak için sahaya çıktı, ilk yarıda temkinli bir oyun oldu. İkinci yarıda pozisyonlar bulduk, onlar da kazanabilirdi biz de kazanabilirdik. Bir puanla bitirdik, bu bize şampiyonluk yolunda yara verdi ama şansımız devam ediyor. Sezon sonuna kadar şampiyonluğu kovalayacağız. Matematiksel olarak devam ettiği sürece kovalayacağız, Fenerbahçe her zaman şampiyonluğun içindedir. Sekiz puanı da kapatmasını biliriz, o başarıyı daha önce göstermiştik. Fenerbahçe'de kadro genişliği vardır, kart gören ve sakatlanan oyuncularımızın boşluğunu diğer arkadaşlarımız dolduracaktır, bu konuda fazla bir düşüncemiz yok. Bilhassa Ali Sami Yen maçında oynadığımız karşılaşmalarda sürekli kart görüyoruz. Bunun neden olduğunu da herkes görüyordur. Dışarıda bana, Semih'e, Emre'ye abi diye yaklaşan oyuncuların sahada ağza alınmayacak şeyler söylüyorlar. Yorgunluk beyinlerine vurmuş. Saha içinde küfür edip, sonra dışarıda abi diye sarılan insanlara hiçbir şey yakışmıyor. Emre'ye maçın başından sonuna kadar küfür ediyor. Biz Kadıköy'de hangisine küfür ettik, çıksınlar söylesinler. Bize edilen küfürlere arkadaşlar bir takım tepkiler vermiş olabilirler. Umurım Sami Yen'de bir daha böyle birşey yaşamayız. Sami Yen'e ne zaman gelsek ne anamız, ne avradımız ne de sülalemiz kalıyor. Bunları neden yapıyorlar anlamıyorum. Sonuçta birer puanı alıp çıkacağız sahadan, bu tarz hareketler yapıp taraftarına mı kendini beğendireceksin!"

Ömer
Yönetici
o formayı giyen her futbolcu öyle yapıyor.sırf taraftara şirin gözükmek için.halbuki seyirciyi dahada proveke ediyorlar.(taraftar demiyorum bunlara)

19 Mayıs 2007 Atatürk'ün gençliğe spor bayramı ilan ettiği günde bile insan taklidi yapamayan toplulukdan bu küfürleri duymak az bile.Stad çökecek halen sahaya atlamaya çalışıyorlar.

Yok böyle bişey ne İnönüde ne Trabzonda ne Kadıköyde yok yok yok ! İnönüde tel örgü yok yine böyle şeyler olmuyor.Tribünlerde teller var gene bir ipini koparan kuduz sahaya atlıyor yok böyle bişey Türkiye'nin hiç bir yerinde yok.Böyle çirkeflik görmedim hakeme adam küfür ediyor abi dediği adama niye küfür etmesin.karakter meselesi o formayı giyen değişiyor sihirli forma karakter değiştiriyor demekki.

ben bile sinir oldum.... galatasaraylılar şöyle böyle demek istemiyorum ama bazı şeyleri gerçekten hak ediyolar

pesimist sanal alem
lan gs hep cirkef futbolcu yetistiriyo herseye itiraz ama kart yok fbye gelince yüklenin nese ya 2side sampiyonluga havlu attılar bos ver

NymO Değişik Yönetici
Seviyeli olun burası bir forum ! antuda yazıyor ıssırdı luganoyu diye alakası yok açın youtubeyi videoyu izleyin roberto serbest wurus kullanırken orda kafa atıyo lugana denen GAVUR ! orda ayaga kalkerken kafası carpıo antuda hemen ıssırdı dio bumu taraftar ? genede burası forum seviyeli olun. Lan lun demeyin

uA | Heryerdeyiz...

fbrdm07 HaRBi DeLiKaNLı
kimse kimseyi kandırmasın herkes eleştirisini önce kendi takımına yapsın yok bu buna yumruk attı yok öbürü ısırmış ring mi orası? futbol oynuyoruz savaşa çıkmıyoruz hani futbolun güzellikleri ?? futboldan anlamayan adam bile gelmiş benle fb gs kavgası yapıyor şunu kabul edin fb ne luganonun ne aziz yıldırımın malıdır gs de ne sabrinin ne emre aşığın nede adnan polatın malıdır iki takımada gönül veren taraftarlar var. bi sabri emreye sövdü diye bi lugano emreye kafa attı diye tüm taraftarlar birbirinemi girecek?

hepimizin anası babası dayısı amcası bacısı yokmu? bu edilen küfürler kime gidiyor yine edene gidiyor . anarşist taraftar olmayalım futbol da 3 sonuç war tabi bi 3 sonuçtan biri olacak biri kazanacak biri kaybedecek veya berabere bi taraf sevinirken diğer taraf üzülecek.

ayrıca o maçı çirkeflerştiren futbolcularında Allah belasını versin Türkiyeyi rezil ettiler ne fb de ne de gs de yerleri yok bu oyuncuların pislikler!!! Gülüyolar bize avrupada komedi olarak gösteriyolar türkiye ligini haberiniz olsun .
Maç izlemek istiyoruz Futbol maçı SAVAŞ değil !!!