mutluluk nickleri

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Msn Mutluluk nickleri:

Bana bulaşma kalbini kırarım, üstüme gelme dünyayı yakarım,bu sevgi sna çok geldi,bundan böyLe uzak oLaLım..!

hasretLik çekiLmior bu soğuk geceLerde...Sensiz hiç Yaşanmadım ki
bu köhne BOŞ ŞehiRde !!

Az gittim,uz gittim..Eğri Gittim,Düz Gittim..YaR 'SeN, SeN' die bittim:'(

Bırakmz yakamı hiçbir AşK! Sonunda ne oLdu bize BAKK !

Ben snn beLki umrunda deiLim ama sen bnm SEN BeNiM NeFeSİmSiN ..!

Yetimim Sensiz,Yurtsuz Yersiz DiLerim BeNSiZ AnLayacaKsın !!! öLürüm yoLuna,öLürüm yoLuna SoNuM oLacakSın.....!

Ağıя Takıl Abi Desinler Diyadinnet Forum'una Takıl کeni کevsinLer )

Sen Sorgularken Beni Kafanda,Ben Gözlerine Bakıyordum KuşkuyLa!Bir Tek Sözün Bağlardı Beni Sana,Oysa Sen Hep Susmanın Koynunda...

Bazılarını duygu seli ve şiir bahçesinde gördüğüm güzel sözler, bazıları da şarkı sözleri beğenirseniz ne mutLu bana.

Ne Kaldı Geriye Ztn Bir sürü Boş HaTıRa..Yaşamak DeiL ki Bu GörüntüLer VaR AdeTa!!

Sana (F)GüLüm Demiştim Ya,O GüL (W)SoLdU..Hani Bu SoN Demiştim Ya O GüN Sondu. .

Yağmur mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsa aldırmıyorum, maksadı yüzümü ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum...

Keşke Sen Ben Olsan; Seni Sevmenin Ne Kadar Zor Olduğunu Anlasan Keşke Ben Sen Olsam; Bu Kadar Sevilmenin Tadını Çıkarsam...

Baharla Hazan Birleşemez Ortada Yaz Var..Sen BaharınLa Çiçeklen,Ben Hazanımla Solayım Sevgili YaR...

Sen Sorgularken Beni Kafanda,Ben Gözlerine Bakıyordum KuşkuyLa!Bir Tek Sözün Bağlardı Beni Sana,Oysa Sen Hep Susmanın Koynunda...

UNUTMAYA ÇALIŞMAK NE KÖTÜ KADERMİŞ,YALNIZLIĞA ALIŞMAK KALBİ MÜHÜRLEMEKTİR!!!AğLaMa KaLBiM BüYüDüN ArtıK...

İŞTE BÖYLE SEVGİLİ BİZ ARTIK SENİNLE HARİTADA İKİ KÜÇÜK SU LEKESİ...HİÇBİR NEHİR KAVUŞTURAMAZ BİZİ...

Ben Sizi Seviyorsam Bundan Size Ne¿?

Anladım,ben her şeyi yoruyorum..Belki de Hep senden bekliyorum!Değişmedim sadece susuyorum,Mucizeler yaratan kahramanı özlüyorum!

İtiraf EttiM KendiMe; Seviyormuşum MeĞeR Diye..Sonra GüLdÜm HaliMe ÇoCuK MuSuN KıZıM DiE

ÖLÜM VER Allah'ıM VeRMEE AYRILIK

GiDeN SewGiLideN Artıq VeFa BeKLeNMeZz(miş)!!BiR GüN GüCüM BiTeRdE İsYaN EdErSeM...BeNi O İsYaNKaR SeWDaLaRa GöMünnnnnnnnnn!!!

SenLe BeN BaTI-DoĞu , AmA DüNYa YuVaRLaK Very Happy

BiR Lodos Lazım Şimdi Bana,BiR Kürek bir de Kayık..Söverim gelmişine geçmişine Ayıpsa AyıP!DUYDUM KI BENI UNUT DEMIŞSIN. ACABA HIÇ DÜŞÜNDÜN MÜ SEVGILIM HATıRLANMAYA DEĞERMISIN

seven severr…sevmeyen yolll alırrr giderrr…benım dunyam her türlü döner…

Aşk bakmaktan ibaret olsaydı öküzler trene aşık olurdu…

Etrafıma baktım;burada bir cenaze.
Ölen o adama baktım;o adam benim.
Etrafıma baktım.
Nerede kefenim?

yaraya band yapıştı ağlamak yüzüme çok yakıştı kanıma maddeler karıştı içimdeki melodiler benimle tanıştı şimdi düğümlü...bu yıl gömüldüğüm gün doğum günümdü...

Demek ben suçluyum bir tek sen haklı.. Ben zalim bir düşman sense zavallı..En güzeli alıp beni asmalı !^o)

meçhul olmuş lakabım gittiğinden beri.kaybettim kendimi gel güzel gözlüm.bulayım yine benliğimi...

SEVME BİR YALANCIYI, ÇEKERSİN SONRA AŞK ACISINI...
seni sevmek için kendimi vurdum eğer kendimi sevseydim, seni vururdum

Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat...

Maziye karıştı sevda yeminim.Biranda unuttum seni eminim.Kalbimde kalbine yok bile kinim.Bence artık sende herkes gibisin

OLMAZ DEME OLMAYAN YOK SEWİP AYRILANLAR NE COK ,,YANLIZ BİZ Mİ HATA YAPTIK DÜNYADA HATASIZ KUL YOK
aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN

???Şê?izlik,Ba?a? Cok Zor ¤.Yaša?a?ın Fayd?šı Yok???

çok sima tanıdım yüzlerini aklıma kazıdım adı anıldığında dostum dedim adım anıldığında tanımam dedi

*ben bir insanı sevme cesaretini gösterdim ama sen insan olma nezaketini gösteremiosun

Hani a$K Seni Yormu$tu...YoLun Sonuna Koymuu$tu..?

Artık Ben WaszGectim...YaLnıszLıqı Sectim..Hersey Bitti..AnLasana..

Bu Kesin ...Zaten inancımısz Olmasa war oLmanın anLamı anLamsızLıktan Baska Bir AnLama GeLirmiydi?

üSTü Sende KaLsın Hayat..Artık Benden aLacaın KaLmadı...
Anlamı Yok Doğan Hergüne Lanet Bu cocuk Sensiz Yapamadı AFFET

SiLDiKLERiM vardir bir de, !!!onlar YANLI$LARIM ve Pi$MANLIKLARIMdir Adlari anilmaz, hatirlari sorulmaz Sadece ""BEDDUALARIMDIR..

''Kız MiLLeti Neyden Ho$LanIr ? Hem PiSkopaT OLcan Hem BiLqiLi. TaktInmI KoLuna YakI$acak. Kodunmu Duvara YapI$acak. Kız MiLLetinin Sözünü DinLeyecen AmA Yerine QetirmeyeCen. RomanTik OLcan Mum I$Inda TokaTLIyaCaN.!''

...Yine Bir Tek O KalacaK,Yaşanacak Yıllardan da Geriye...(L)Bir Tek Sevgi Olacak Bunca Telaştan Artakalan... ---ÖTeSi YaLaN---
PARAMIZ_OLMASADA_CEBiMiZDE_HER_KAHVEDE_MASAMIZ_HER _KAVGADA_şeKLiMiZ_HER_KIZDA_BiR_RESMiMiZ_WARDIR!!! !!

farkimiz tarzimiz ANqARALI olmamiz ya tam sustururuz ya kan kustururuz huyumuz kurusun bu alemde ne kural taniriz nede kral

ѕαиα єи вüуüк вє∂∂υαм ѕєνgι уαğмυяℓαяı αℓтıи∂α şємѕιуєѕιz кαℓαѕıи

вєкℓєиєи güи gєℓє¢єкѕє çєкιℓєи нαѕяєт кυтѕαℓ∂ıя

αşк вιя ιçкι∂ιя нєякєѕ ιçємєz вιя кєяє ιçєи αѕℓα ναzgєçємєz

єи вüуüк нαтαм ѕєиι ѕєνмєк ∂єğιℓ.ѕєиιи вєиι ѕєνмєиι вєкℓємєктι...

кαç gє¢є αgℓα∂ιм вöуℓє gιzℓι¢є иє уαρтιмѕα ѕєиι υиυтαмα∂ιм,

∂ανα: вιя αѕк нιкαуєѕι ∂ανα¢ι: уαℓиιzℓιк ∂αναℓι: αуяιℓιк ѕαнιт: уємιиℓєя ѕυçℓυ: ѕєνgιℓιм ¢єzα: ѕσиѕυzα ∂єк ѕєνє¢єgιм

вαиα нєукєℓ ∂ιуσяℓαя ναяѕιи ∂єѕιиℓєя,ѕα∂є¢є ѕєиι gσяєвιℓє¢єgιм вιя уєяє ∂ιкѕιиℓєя уєтєя...

zαмαи ѕєνgιиιи gü¢üиü göѕтєяιя

ιиѕαи вιя кєz öℓüя. вєиι öℓ∂üяєи gι∂єякєи αттιgιи ιℓк α∂ιмιи∂ιя.

gєяçєк αşк ѕєν∂ιğιи ιиѕαиℓα вιя öмüя вσуυ мυтѕυz σℓмα яιѕкιиι gözє αℓαвιℓмєктιя

ѕєиιиℓє gєçєи нєя αи; ѕєиѕιz gєçєиℓєяι zσяℓαѕтιяιуσя

αℓ∂αтαиℓαя αℓ∂αтιℓαиℓαяι αиℓαѕαу∂ι αℓ∂αтαиℓαя αℓ∂αтιℓαиℓαяι нιç αℓ∂αтмαz∂ι..!

Gözler yasarmadikca gönülde gokkusagi olmaz.

MUTLULUK BİLE HADDİNİ AŞARSA AZAP OLUR

καсιгdιqιи негsеч ісіи ріsмαиlικ duчαгѕи,ріsмαиlικ duчduquи ніс віг ѕеч ісіи ѕαиα αсιмαм...

ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм...

кÖІє віІє оІѕам Яаzıγıм γаиıиda оІмаγа...

оIuЯ наиі саиıи ςєкєЯ вєиі qöЯмєк наγаI qűсϋиϋ ςаIışтıЯ γокuм аЯтıк...

вuqüиIєЯdє γєиі новім ѕєиі ϋzмєк кєиdіиі вuиа аIışтıЯ zоЯuм аЯтıк...

ие $еκіl ісіи ωегеиlе иеde ωегеи ісіи $еκіldeи $еκіle qігеиle і$ім оlмαz..!

ніς віЯ аşк карıdaи ςıкмаІаЯІа вітміγоЯ...

υиυτѕυи вєиі dіγє навєЯ göиdєЯміŞsіи...віЯ Đüşüи вакаІıм натıЯІаимаγа dєĝєЯміѕіи

Đüиγаγа иєfЯєтіиі кυѕмак мı γаda ѕєѕіиі кıѕıр ѕυѕмак мı Şімdi кєиdiиє віЯ γоІ ѕєς γаda вυ důиγаdаи ωаzgєς...!

ѕєи аиса оиа вυиа Іаf γєті$тіЯ ‚ імај вОzυк віЯаѕ dєĝі$тіЯ ‚ нєЯ каdıиı аииєи мі ѕаиdıи Окυγυр каfаиı ваγа ві gєІі$тіЯ...

єℓєşтιямє вєηι,вєğєη∂ιуѕєη тαк∂ιя єт...нσşυηα gιтмιуσямυуυм кαƒαηα тαкмα ******

nasıl sensizliği ben yaratmadıysam,tadacagın bensizlikte benim eserim olmayacak...!!!

düηüη нαтαѕιηι вαηα ѕσямαуιη dσğяυ уαηℓιş dιує αкℓιηιzι уσямαуιη çαℓιşιη

кαяdєşιм gєяι dυямαуιη уαℓαηdα вєηιм dσğяυdα вєηιм

вєη ηє gιdєηє кαℓ dєяιм,ηєdє кαℓαηα gιт,gιdєη уσℓυηυ кαℓαη уєяιηι вєℓιяℓємιşтιя нαуαтıмdα...