Msn de sahte kamera (SplitCam)

MSN Messenger bölümünde yer alan bu konu TaRDiGraD-X tarafından paylaşıldı.

 1. Msn de Kamera açmadan karşı tarafa bilgisayarınızda kayıtlı başka bır videoyu izletip onu işletebilirsiniz:) Harika bir program. mSN de arkadaşlarınızın görüntüsünü çalabilir veya msn de video oynatabilirsiniz:)

  indir

  SplitCam sanal video yakalama sürücüsü birkaç uygulamaya birden aynı anda tek bir video kaynağından görüntü aktarmanızı sağlar. Örneğin; Bilgisayarınıza bağlı bir web kameranız var ve bunu birden fazla uygulamada aynı anda kullanamıyorsunuz. Bu paylaşım Windows ortamında imkansızken siz bu paylaşımı artık gerçekleştirebileceksiniz. SplitCam (Web Kameranızı Birden Fazla Programla Kullanın) ismi aynen şöyle açıklanabilir: Video kaynağındaki görüntü akışını paylaştırır ve bu görüntüyü istemci programların aynı anda kullanabilmesini sağlar.(Aynı anda Yahoo Messenger ve WLM'de kamera akışını sağlar, normalde bu işlemi yapamazsınız.) Splitcam ile 64 istemciye birden yayın akışını tek bir kaynaktan yapabilirsiniz.

  Kullanımı:
  Genellikle bir video aygıtının kurulumu yapıldıktan sonra, siz sadece bir Windows uygulamasına bağlantı yapabilirsiniz. Eğer başka bir uygulama başlatır ve bu uygulamayı aynı video kaynağından almaya çalışırsanız aygıtın "şu an başka bir program tarafından çalıştırılıyor" uyarı mesajını alırsınız. Bu durumda elinizde hiçbir seçim şansı yoktur fakat ilk uygulamanın çalışması bitene kadar beklemeniz gerekir, yada ikinci uygulamayı tamamen kapatmayı denemeniz gerekir. Bazen bu durum kesinlikle kaçınılmaz olur ya da akla en mantıklı gelen kullanım biçimin böyle olduğu söylenir.

  İşte tam bu anda Splitcam programı imdadınıza yetişiyor. Tek yapmanız gereken Splitcam'i bilgisayarınıza kurmak. Programı video kaynağınıza yönlendirin ve diğer programlara sanal video yakalama aygıtınız olan Splitcam'i ayarlayın. Bilgisayarınıza 64 tane birbirinden bağımsız video kaynağı bağlamış gibi gözükecek!

  Temel video ayarlamaları Splitcam penceresinden yapabilirsiniz.
  Video görüntüsünü makul ayarlarını bozmayacak şekilde değiştirebilirsiniz
  Her konferans programı kendine göre video genişlik ayarını yapabilir.
  İşlemcinin gereksiz yere meşgul edilmemesi için kullanılmayan video genişliğini geçersiz kılabilirsiniz
  Program güncelliğini korumak için kendini otomatik olarak son versiyonuna güncelleyecektir.
  Resminizi yollamadan önce fotoğrafınızın üzerinde basit etkiler uygulayabilirsiniz.
  Web kameranıza ya da videolarınıza efekt ekleyin.
   
  Son düzenleme moderatör tarafından: 4 Ekim 2011
 2. likya

  likya Yeni Üye

  alı gel okul acıldı
   
 3. xyaramazx

  xyaramazx Harbi Bjk Li

  saol iyi paylaşım
   
 4. hunter_0051

  hunter_0051 Yeni Üye

  ğüzelll olmus
   
 5. gappınar

  gappınar Yeni Üye

  nasıl çalış tırılıyor
   
 6. gappınar

  gappınar Yeni Üye

  yardımcı olun lütfen
  şimdiden tşk
   
 7. pala dayı

  pala dayı Harbi Aktif Üye

  Fetbazlık öğretmeyin millete akıllı şeyler öğretinde faydalansın herkes beyler.