Milos Krasic İstanbul'a geldi

Gündem bölümünde yer alan bu konu mahir tarafından paylaşıldı.

 1. mahir

  mahir Harbi Aktif Üye

  Fenerbahçe'nin İtalya'nın Juventus takımından transfer ettiği ve 4 yıllığına renklerine bağladığı Sırp yıldız Milos Krasic, ayağının tozuyla geldiği İstanbul'da Fenerbahçe formasını sırtına geçirdi.
  [​IMG]
  Öğleden sonra İstanbul'a gelen ve ardından Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'na gelen Sırp futbolcu burada stadı gezdi, sarı - lacivertli kulübün efsane forması çubukluyla poz verdi. Milos Krasic, 27 numaralı formayı giyecek.
  Stadı, Fenerium Mağazası'nı da gezen Milos Krasic'in Juventus'ta da 27 numaralı formayı giydiği için Fenerbahçe'de de 27 numarayı tercih ettiği belirtildi.

  KRASİÇ'E COŞKULU KARŞILAMA

  Sarı-lacivertli kulüple 4 yıllık anlaşma sağlayan 28 yaşındaki hücuma yönelik orta saha oyuncusu, Atatürk Havalimanı'nda bir grup taraftarca coşkulu bir şekilde karşılandı.

  Fenerbahçe'nin, İtalyan kulübü Juventus'tan transfer ettiği Sırp futbolcusu Milos Krasic, İstanbul'a geldi.

  Sarı-lacivertli kulüple 4 yıllık anlaşma sağlayan 28 yaşındaki hücuma yönelik orta saha oyuncusu, Atatürk Havalimanı'nda bir grup taraftarca coşkulu biçimde karşılandı.

  Milano'dan İstanbul'a gelen Sırp oyuncuyu havalimanında Fenerbahçe Futbol Takımı İdari Menajeri Hasan Çetinkaya ile medya sorumlusu Orkun Yazgan karşıladı.

  Fenerbahçe atkısıyla basın mensuplarına poz veren Krasic, yaptığı kısa açıklamada, ''Çok büyük olduğunu bildiğim bir kulübe geldim. Tekrar çok mutlu olduğumu söylemek istiyorum. Hep birlikte en iyisini başarmak istiyoruz'' dedi.

  Geçmişte kendisi gibi Juventus'tan Fenerbahçe'ye transfer olan Sırp futbolcu Zoran Mirkovic ile İstanbul'a gelmeden önce kısa bir görüşme yaptığını söyleyen Krasic, halen sarı-lacivertli takımda oynayan Caner Erkin'i birlikte oynadıkları CSKA Moskova'dan tanıdığını söyledi. Krasic, Caner'in çok iyi bir insan ve çok iyi bir oyuncu olduğunu ve şimdi yeniden onunla birlikte olacaklarını kaydetti.

  Bir grup Fenerbahçeli taraftarın sevgi gösterisinde bulunduğu Krasic, taraftarlarla fotoğraf çektirdikten sonra havalimanından ayrılarak Fenerbahçe'nin kulüp binasına gitti.