milli takımımıza başarılar

Söylemek İstediklerim bölümünde yer alan bu konu pala dayı tarafından paylaşıldı.

 1. pala dayı

  pala dayı Harbi Aktif Üye

  25 haziran çarşamba günü kink mink yok kardeşim kapalıyız maç var maç.....kardeşler bu almanları yeneceğimizden hiç şüpheniz olmasın.finale kalamasak bile yüreklerine saldığımız korku yeter onlara...yolunuz açık olsun aslanlar.pala dayınız kurban olsun sizi yaradana....unutmayın geri çekilmek yok.teslim olmak yoık.
   
 2. XİLAX

  XİLAX HaRbİ KıZ

  ne güzel demişsin pala dayı kalplerimiz ve dualarımız onlarla
   
 3. EMRE

  EMRE seda kolik

  Rıdvan dilmen denilen herif dün geceye kadar çok severdim hiç beklemedigim daha dogrusu rıdvan sevenlerin hiç beklemedigi bir yorum yaptı; ''milli takım başarıya duayla degil hamleyle geldi, eger duayla gelmiş olasydı Sudi Arabistan dünya kupasını alırdı'' dedi..

  bu arada pala dayı seni forum yöneticilerinden çok duydum adını ama ilk defa gördüm konunu...hoşgeldin sefa geldin...
   
 4. pala dayı

  pala dayı Harbi Aktif Üye

  emrecim kardeşim benim rıdvanın lakabı neydi bi hatırla bakalım.herhalde şimdi niye öyle dediğini bir daha düşün......hoşbuldum kardeşim buraya takıl artık ben hep burda olacam.
   
 5. Ömer

  Ömer Yönetici

  duanın tabi etkisi var ama sen lafı yanlış anladıysan o senin sorunun,rıdvan dilmen lig tv de maçı yorumlarken, "yukardakide bizim tur atlamamızı istiyor" derken ne demek istedi,yada penaltılar atılırken, demekki hakkımızda böyle hayırlıymış derken,

  yalan mı söylemiş iş duaya kalsa araplar hersene şampiyon olur bu iş az bucuk inanç dua az buçuk beceri çalışmadır
   
 6. Dayı Çok ii demişin.. Yenildik Ama Korkuttuk Hoş Yencektikte Hakemler Sağolsun..
   
 7. Ömer

  Ömer Yönetici

  ya uefa nın 2.adamı şenes erzik orda ne iş yapar anlamıyorum bize kıyak yapsınlar demiyorum adam akıllı bi hakem atasınlar şu maça:confused:
   
 8. EMRE

  EMRE seda kolik

  bunu ben duymadım ama ben ne yazdıysam aynen STV den alıntı yaptım oda sizin sorununuz artık nasıl yorumlarsınız ben kendi kafamdan uydurmadım bunları sertlige gerek yok...
   
 9. Ömer

  Ömer Yönetici

  ya kardeşim ben maçları ligtvden izledim hatta foruma videolarını koydum bu adam böyle böyle diyor işte, alman maçında da dediği laf şu Allah bunu çalışana isteyene arzu edene verir diyor.yalan mı ? sen öss ye hazırlanmadan sadece duayla öss yi kazanabilir misin?
   
 10. çok güzel söyladin pala dayı almanyayı yenemedik ama olsun korkumuzu saldık onlara
   
  Son düzenleme: 12 Temmuz 2008