milli takımımıza başarılar

pala dayı Harbi Aktif Üye
25 haziran çarşamba günü kink mink yok kardeşim kapalıyız maç var maç.....kardeşler bu almanları yeneceğimizden hiç şüpheniz olmasın.finale kalamasak bile yüreklerine saldığımız korku yeter onlara...yolunuz açık olsun aslanlar.pala dayınız kurban olsun sizi yaradana....unutmayın geri çekilmek yok.teslim olmak yoık.

EMRE seda kolik
Rıdvan dilmen denilen herif dün geceye kadar çok severdim hiç beklemedigim daha dogrusu rıdvan sevenlerin hiç beklemedigi bir yorum yaptı; ''milli takım başarıya duayla degil hamleyle geldi, eger duayla gelmiş olasydı Sudi Arabistan dünya kupasını alırdı'' dedi..

bu arada pala dayı seni forum yöneticilerinden çok duydum adını ama ilk defa gördüm konunu...hoşgeldin sefa geldin...

pala dayı Harbi Aktif Üye
Rıdvan dilmen denilen herif dün geceye kadar çok severdim hiç beklemedigim daha dogrusu rıdvan sevenlerin hiç beklemedigi bir yorum yaptı; ''milli takım başarıya duayla degil hamleyle geldi, eger duayla gelmiş olasydı Sudi Arabistan dünya kupasını alırdı'' dedi..

bu arada pala dayı seni forum yöneticilerinden çok duydum adını ama ilk defa gördüm konunu...hoşgeldin sefa geldin...
emrecim kardeşim benim rıdvanın lakabı neydi bi hatırla bakalım.herhalde şimdi niye öyle dediğini bir daha düşün......hoşbuldum kardeşim buraya takıl artık ben hep burda olacam.

Ömer
Yönetici

duanın tabi etkisi var ama sen lafı yanlış anladıysan o senin sorunun,rıdvan dilmen lig tv de maçı yorumlarken, "yukardakide bizim tur atlamamızı istiyor" derken ne demek istedi,yada penaltılar atılırken, demekki hakkımızda böyle hayırlıymış derken,

yalan mı söylemiş iş duaya kalsa araplar hersene şampiyon olur bu iş az bucuk inanç dua az buçuk beceri çalışmadır

EMRE seda kolik
bunu ben duymadım ama ben ne yazdıysam aynen STV den alıntı yaptım oda sizin sorununuz artık nasıl yorumlarsınız ben kendi kafamdan uydurmadım bunları sertlige gerek yok...

Ömer
Yönetici
ya kardeşim ben maçları ligtvden izledim hatta foruma videolarını koydum bu adam böyle böyle diyor işte, alman maçında da dediği laf şu Allah bunu çalışana isteyene arzu edene verir diyor.yalan mı ? sen öss ye hazırlanmadan sadece duayla öss yi kazanabilir misin?