Metin2 Nedir ?

Metin2 bölümünde yer alan bu konu cicozz tarafından paylaşıldı.

 1. cicozz

  cicozz Çocukluk cicozlarda saklı

  ARTIK YENİ BİR OYUN VAR METİN2

  Bu oyunda Turnuvalara Katılabilir, Ata Belirli bir lwl den sonra binebilir,Market Açabilir Ve HATTA BALIK BİLE TUTABİLİRSİNİZ

  HATTA HATTA EVLENEBİLİRSİNİZ

  Metin2 sizi fantastik dogu dünyasina götürür. Bir dövüs sanatlari ustasi olun ve Ejder Tanrisinin müttefigi olarak topragi zehirleyen Metin Taslarinin kötü etkisine karsi savasin. Üç imparatorluktan biri için vahsi savaslara katilin, topraklari fethedip degerli esyalar kazanin ve kitanin yeni Imparatoru olun. Kaderiniz sizin elinizde!

  HİKAYESİ :

  Eski zamanlarda tüm kita tek bir Imparatorluk olarak birlesmisti. Halk Imparatorluk otoritesi altinda baris içerisinde ve yardimlasarak yasiyordu.

  Ancak bir gün tehdit tehlike gökyüzünden devasaMetin Taslari formunda yer yüzüne yagdi.

  Taslarin etkisi kitanin sadece cografyasini ve iklimini etkilemekle kalmadi, ayni zamanda hayvanlari da etkisi altina aldi. Hayvanlarmutasyon geçirerek güçlü ölümcül, zalim ve çirkin canavarlara dönüstüler. Birçok ölümcül bir hastaliga yakalanarak öldüler ve tüm cezalandirilmis kitaya yayilan ürpertici zombilere dönüstüler.

  Olusan kaos eski imparatorlugun dagilmasina yolaçti ve kitanin uç kesimlerinde o günden bugüne düsman 3 küçük imparatorluk kuruldu. Metin Taslarinin düstügü kitanin ortasinda ise en korkutucu yaratiklar yasar oldu ancak hala daha küçük Metin Taslari gökyüzünden düsmeye devam ediyor.

  Ürkütücü bir gerçek var ki oda Metin Taslarinin her geçen gün gücünün artiyor olmasi. Bu yeni güç Ejder Tanrisinin kisisel olarak kitada orataya çikmasini ve Metin Taslarinin kitasinda günden güne büyüyen hakimiyetini ortadan kaldirmak için çalismaya baslamasini sagladi.

  Ejder Tanrisinin güçlü bir müttefigi olun ve Metin Taslarinin gücünü alt edin. Kitanin parçalanmasini durdurun ve önderliginizde yeniden bir araya gelmesini saglayin!