Mehmet Aurelio'dan Beşiktaş'a ince mesaj!

Beşiktaş bölümünde yer alan bu konu agent force tarafından paylaşıldı.

 1. agent force

  agent force Harbi Aktif Üye

  Mehmet Aurelio'dan Beşiktaş'a ince mesaj!
  Fenerbahçe'yle davalık olan milli oyuncu Mehmet Aurelio GS'de mali sıkıntılar var. Türkiye'de sadece Beşiktaş'ta forma giyerim dedi...

  Aurelio'dan ince mesaj
  Fenerbahçe'yle davalık olan milli oyuncu Mehmet Aurelio "Galatasaray'da da mali sıkıntılar var. Türkiye'de sadece Beşiktaş'ta forma giyerim" dedi..  Dizindeki ağrılara dayanamayıp ameliyat kararı alan milli futbolcumuz Mehmet Aurelio, dün öğle saatlerinde Türkiye'ye giriş yaptı. Aurelio, havaalanında Fenerbahçe'ye dönüp dönmeyeceği ile ilgili sorulara, "Fenerbahçe'ye dönmeyi düşünmüyorum. Galatasaray'da da ekonomik sıkıntılar var. Türkiye'de sadece Beşiktaş'ta oynamayı düşünebilirim. Ancak şu anda bana ulaşan bir teklif yok" dedi.  Bugün ameliyat olması beklenen Aurelio, en erken Eylül ayında sahalara dönecek. Real Betis ile 3 yıllık sözleşme imzalayan tecrübeli oyuncuya sezon başında Galatasaray talip olmuş, ancak İspanyol ekibi 9 milyon Euro bonservis bedeli istemişti. Fransız futbolcu Edouard Cisse'yi göndermek isteyen Beşiktaş'ın, aynı bölgede oynayan Türk statüsündeki Aurelio için zemin yokladığı öğrenildi. Denizli de bu transferi çok istiyor.

  sabah
   
 2. pala dayı

  pala dayı Harbi Aktif Üye

  Kaçan balık büyük olurmuş dayının Aziz yıldırım kına yaksın
  Aurello,da BJK , ye yoklama çekiyor helal olsun FB den ayrılanları kimin topladığını iyi etüt etmiş.
   
 3. Chakuza

  Chakuza Üye

  Bize gelenler hic olmazsa top oynuyor sizdekiler askerden kacmak icin yapmadiklari kalmiyor.
   
 4. pala dayı

  pala dayı Harbi Aktif Üye

  dayının senin işnmillete laf yetiştirmek olmamalı,varsa kendine ait bir düşüncen yazarsın buraya o kadar.onunla bununla dalaşman sana yaramaz.Faydada göremezsin.
   
 5. Chakuza

  Chakuza Üye

  Kendime ait düsünceleri yazdim.Sen ne cool biriymissin böyle ya dayinin.Sen ilk önce baska takimlara laf atmamayi ögren sonra biseyler ögretmeye calis dayinin.
   
 6. HuSoCaN

  HuSoCaN Mehdi ResuL Askeri

  Arkadşalar Ben TR cumhuriyetinde oynalılan oyunlardan hiç memnun değilim..
  Bakınız england prumier ligine şahane yaa..

  öyle zırt pırt oyuncu teknik direktör değiştirmiyorlar.Ama Tr Cumhuruyietinde herşey mevcut.. :(