Mehmet Ali Aydınlar Fenerbahçe Başkanı olmalı mı?

Fatihan Üye
3 Temmuz süreci ile Fenerbahçe ile birlikte adı ve itibarı en çok zedelenen isimlerin başında M. Ali Aydınlar geliyor kuşkusuz.

Türkiye'nin en büyük özel sağlık kuruluşunun sahibi olacaksın ve futbolun başına geçer geçmez böyle bir olayın ortasında kalacaksınız.

Bir yanda yasalar, kurallar, UEFA diğer yanda tuttuğunuz takım.

Kimse onun yerinde olmak istemezdi.

Zaman gösterdi ki Aydınlar, Fenerbahçe'yi kurtarmak, en hafif hasarla bu süreçten geçmek için elinden geleni yapmış. Ancak bu süreçte birileri kendi ikbal ve menfaatleri uğruna koskoca Fenerbahçe kulübünü kendine kalkan yapmışlar.

Kendini Fenerbahçe'nin sahibi olarak gören bu kişiler kendileri gibi düşünmeyen, hatta kafasında acaba sorusu olan kişileri bile Fenerbahçe düşmanı ilan edip, aforoz ettiler.

Bu maraba zihniyeti ile kulüp yöneten zihniyet mutlaka Fenerbahçe'den tasfiye edilmeli.

Fenerbahçe'yi sevmek, her şart ve koşulda yönetime biat etmek zorunda değil. Fenerbahçe taraftarı maraba değil, yönetenlerde bu kulübün ağası değil.

Gönül isterdi ki, bu kişilerin içinde zerre kadar Fenerbahçe sevgisi olsaydı. "Fenerbahçe zarar görmesin biz suçsuzuz ama Fenerbahçe zarar görmesin, adı bu adi suçla yan yana gelmesin. Biz istifa eder, aklanır geliriz." diyebilselerdi.

Makam, koltuk sevgisi ve ikbal uğruna koskoca bir çınara kara çaldılar. Yetmedi hak savunuyor ayağına dünyanın en büyük spor Mahkemesine şikeyi tescil ettirdiler.

Bu kişilerin elinden Fenerbahçe'yi kurtarmak adına mücadeleden kaçma Mehmet Ali Aydınlar.

Benim fikrim bu...

Kimilerine göre şimdi ben Fenerbahçe düşmanıyım.

Ama unutmayın Fenerbahçe'ye ben bir zarar vermedim.

En büyük zararı malum kişi ve etrafındaki adamları verdi.

Kim Fenerbahçe düşmanı şimdi?

Ömer
Yönetici
Bence Aziz Yıldırım olmasın da kim olursa olsun... Fenerbahçe'yi babasının çiftliği sanıyor...

caroline Yeni Üye
Ali Koç başkan Fenerbahçe şampiyon olsun güzel, günler görsün artık bu taraftar. Aziz Yıldırım'ın da yönetim binasından içeri girmesi bile yasaklansın!