Lonca Nasıl Açılır ? Gerekli Bilgiler

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Lonca Nasıl Açılır ? Gerekli Bilgiler

arkadaslar bildiğimiz gibi oncelikle 40 lwl olacagiz sehir bekcisine gidip lonca kurmak istiyorum dicek siniz ve tam hatirlamiyorum 600k yang isticekdir Lonca adiniz yazdikdan sonra lonca acilacakdir...
LONCA RUTBESİ:
lonca rutbelerini lonca ekranından sag en sondaki lonca bilgisinden basdan assa dogru isimler verilir
örnek:üstat albay cömez.....
LONCA EXP Bagısı:
Lonca ekranını ilk acdigimizda en ustte yatirim a tiklayim loncaya exp bagısında bulunabilirsiniz
LONCAYA RESİM KOYMA:
öncelikle metin2_turkey dosayasinin içine upluad diye dosya aciyoruz secdigimiz resmi pointden yada farkli bir programdan resmi 16X12 yapiyoruz bu resmide metin2_turkey dosyasinin içine acdigimiz uplluand dosyasina koyuyoruz ve lonca ekranında imza ekle yenile dedigimizde resim karsimiza geliyor..
LONCAYA PARA YATİRİMİ:
eger lonca baskanıysanız bunda cok avantajlısınız üyelerin yatirdigi parayi ceke biliyorsunuz ama hak yemiş oluyoruz tabe ama yang kopiş olayindan sonra loncaya para bagısı kalkmısdır
LONCA YETENEKLERİ KULLANMA:
lonca savaslarinda lonca ekranından (alt-g) lonca yeteneklerine tiklayip orda baskan hangi özelliklere verdiyse onlara tiklıyoruz ve o işlem gercekleşmiş oluyor (savunmaya verirseniz lonca gurun halinde savınmasi artar)

ÖNEMLİ BİLGİLER:

LONCANIZ EZİK NE YAPMALİYİM:
loncaniz ezik dolu savaslarda genelde yeniliyorsunuz savasi birakip surekli kasilmaya bakin o loncaki ezik kisileri 36 Veya 38 ussu etmeye calısın hem loncadan adam kacmaz hemde lonca taninir...

BASKAN CİDDİ OLMALIDIR:
Loncada baskan ciddi olmassa bilinki sözüde geçmezdir ondan dolayi lonca baskani herzamn ciddi ve asabi olmalidir

LONCA ACMADAN ÖNCE:
yüksek lwl lerle konusma halinde olun işde lonca acacağım gelirmisin gibisinden falen filan

Alıntıdır.

darkn1ght1907 Yeni Üye
eed bende katırlıorum ... kardeş çok saolasın bilmediğim şeyleri senin sayende öğrendim :D