Lise Anıları... ( Yazmayan Prostat Olsun:D)

ozanoren Üye
Arkadaslar hemen hemen hepimizin bi lise anısı vardır bu konuyu paylasmak amacıyla actım plss yazalım :)

ozanoren Üye
herkesin vardır başlayın anlatmaya

ilki benden....

BİYOLOJİ DERSİNDE..ÜREMEDEYİZ

HOCANIN AGZINDAN ÇIKAN CÜMLE ŞU.;

dişi arılar hayatları boyunca bir kere çiftleşir...
BENİM AGZIMDAN ÇIKAN SÖZ ŞU;

yerimden fırlayıp ayakta..
HOCAM SİZ ONA HAYAT MI DİYOSUNUZ... :D:D:D

arkadas tarih dersinde istanbulun fethi konusunda hocam ozaman petrol bulunuyomuydu dedi bende onlaar elektirikli tren kullanıyolarmıs dedim bütün sınıf yarıldı gülmekten

XİLAX HaRbİ KıZ
YAZILIDAYIZ :) döküman yazılısı yazılı çok olmasada baya zor ve baraj bi yazılı yanımda sıra arkadaşm krdşmm necip oturuo ve bu derste kopya çekmek imkansız adam 4 gözlü herşeyi görüo kopya çekemioruz bizim necipde bi umut kopya çekerim die küçük kağıt hazırlamış sıranın altına koymuş hoca arada gezerken kağıt uçtu ve hocanın gözü önüne düştü necip şokta cansu yardım et filan dio hemen ayağa kalktım hocam 3. soruyu anlamadım dedim kağıtı alcağı sırada bana yöneldii 'dinleseydin açıklama yapamam 'dedi hocam nolurr filan die oyalarken necip ayakkabısnla kağıtı çekmeye çalışıo tabi birden çekti ve ayağnın altına aldı ohh dedim içimde güldükk sonra hoca yaklaştı neye gülüosunuz 'kalkın anlatın bende size yazılı sonunda gülcem bakalım nası yapcaksınız ' dedi zil çldı kağtları werdik hoca pis pis gülmeye başldı yakcam sizi die ölede yaptı :(yazılı sonuçları berbattı

sozugunel esmer meleğim
ya arkadaşlar şimdi din kültüründen yazılı olacaz ama okulun en kötü öğretmeni war bir tane hoca kendisinden korkuyor ben yazılıyı yaptığım zaman kopya çekerler ne yapıp edip dersi kaynatırlar diye birde bu hocada cinlerden çok korkuyor neyse dil anlatımcı çok sert bir öğretmen ama bize işlermi işlemez ömrümde hiç din yazılısına çalışmam ve benim grubum ..
şimdi hoca yazılı kağıtlarını dağıttı önümüze soruların biz kolay olduğunu sanıyorduk sorulara baktım sorular kazık walla bak..
şimdi hoca sağına soluna arkasına bakanın kağıdını alırım dedi... ee mecburum yoksa din dersinden kalan biri diye tarihe geçmek istemiyorum hoca diyro kafanızı kağıda gömün diyor herkez gömmüş bir ben duruyom öyle bizim kıslar da öylesine kopya verin diyom ses yok inekleştiler biraz neyse sınıfa yeni gelen bir çocukla kağıtları değiştirdik yaa biz ne kadar zekiyiz yaa zoru başarıyoz yok abicim insanın yapacağım derse yapamayacağı bir şey yok.. din dersinde bile çektik yaa ama ne biliyim çok cins sorular vardı allahın zatı sıfatı peygamberleri sayın falan bir görsen varyaaa

elecTRo Üyeee
öğle arasındayız arkadaşlar uzun eşek oyunuyor sınıfta biz de efekt yapıyoruz(hoooop güüüümmmm die)
neyse arkadaşlar atlıyor biz kırılıyoruz kahkahadan.Okul boş ne olsa bişey olmaz diyoruz ama :D
tekrar takımlar dizildi.Arkadaşlar atlamaya başladı.son bi adam kaldı ki atlayacak kapı da sınıfın arkadaşlarımın arkasında.
son adam atlayacak bağırıyoz
Müdür içeri girmiş fark etmedik arkadaşı itiyor
arkadaş müdüre küfrediyor dur lan bi dakka ... diyor
müdür bağırıyor herkez toplandı biz sırada oturduğumuz için biz dayak yemedik
oynayanlar tahtada yastık sırada oturuyor
müdür 3 damarlı kabloyu melik örmüş uzun eşek oynayanlara giriyor hemde ne biçim
müdür tam sınıftan çıkıyordu ki yastığı gördü ve dedii ki
-Kalk lan ayağa
-sen oyun oynamadın mı lan

-Hocam ben yastıktım , dedi çocuk :D:D:D
-Al sana yastık diye oğlanın her tarafını pişirmişti çocuğu yarım saat dövdü :D:D
sora oğlanın lakabı YASTIK kalmıştı :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D

Papatya_Perisi Baby on Board
hangi dersdi hatırlamıyorum ama hocayı hiç unutmuyorum :D sınavımız var ve hoca 1 hafta önceden sınav kağıtlarını alıp getirmiş yanında sınavın o gün olduğunu düşünerekten! tabi biz bu fırsatı kaçırırmıyız asla :D sınıfca anlaştık hocayı işletmeye başladık! hocalara kazık sorular sormayı çok seven bir arkadaşımız işine başladı geri kalanlar etrafına toplandı hocanın cevap bekliyorlar neyse bizde 2-3 arkadaşla hocanın sıradayız sınav kağıdını aldık, aldık ama birde gruplandırma yapmış hoca (A) ve (B) neyse (B) kağıdınıda bulduk! kağıtları sınıfın manyak kopyacısı yani ben :D aldım ve evde hazırladım ertesi sabah millete sundum! sınav günü bir kopya çekmedir gidiyoruz ertesi hafta sonuçlar belli oldu, hepimiz tam not aldık hoca kıllandı ama nafile :D arkadaşlarla soru cevap çalışması yaptık ve ne hikmetse aynı sorular sınavda da çıktı falan diyerekten geçiştirdik :D

ilkokuldayken Samet diye bi arkadaş vardı.Bu hocalara çok ciddi dersi dinliyomuş gibi görünür, hoca arkasnı döner dönmez bizi güldürürdü.Hocada bize bağırırdı dersi dinleyin diye.Neyse 10 Kasıma geç kaldım tam okula vardım baktım bizim Samet fırlaması.Yanına geçtim saygı duruşundayız.Baktım bu kikirdiyo tabi bende.Son 15 saniye kala bi koyverdik biz ha ha ha diye.Bütün 8. sınıf öğrencileri.Zamanın göreceli olduğunu orda öğrendim.10 Kasım iptal oldu.Müdür kafasına yıldırım düşmüş gibi geldi.Kaçmayın vatan hainleri diye.Sonra hepimiz müdür odasına temiz bi dayak yedik.Meşeden sopayla...