likya yolu yürüyüşü

Antalya bölümünde yer alan bu konu deep tarafından paylaşıldı.

 1. deep

  deep Harbi Aktif Üye

  likya yolu yürüyüşü

  Efsanevi Likya Yolu'nun en güzel rotalarını 4 gün boyunca yürüyerek keşfediliyor. Farklı bir deneyim ve doğanın inanılmaz güzellikleri sizi bekliyor...
  2 gece Kaş'ta otel, 1 gece tekne konaklamalı olan programda son gün öğle yemeği hariç tüm yemekler ve tüm transferler fiyata dahildir. Antalya havaalanı transferleri de fiyatın içinde...

  Likya yolu, mevsim koşulları nedeniyle Nisan-Mayıs ve Ekim-Kasım döneminde en güzel dönemini yaşar. Hava sıcaklıkları; yürüyüşü zorlaştıracak seviyelerde değildir. Bu sebeple açıkladığımız tur tarihlerinde tur gerçekleştirmeniz; Likya yolunun keyfini tam anlamıyla çıkarmanız için ideal tarihlerdir.

  Program tamamen yürüyüş üzerine kurulmuştur ve yürüyüşler günde ortalama 6 saat civarındadır. Likya yolunun 4 günlük en güzel rotalarından birini yürüyoruz.
  Yürüyüş süreleri göz önüne alındığında kolay olduğu söylenemez ama gözünüzde çok da büyütmeyin. Parkurun güzelliği zaten size tüm yorgunluğunuzu unutturuyor.

  Tur minimum 6 katılımcı ile tur gerçekleştirilir.

  Kapalı grup olabilmeniz için en az 10 kişi gereklidir. Tarih ve tur programı grup isteğine göre değişebilir. Kapalı gruplarda grup indirimi 12 kişiden sonra yapılır.