Leyla ile Mecnun dizisinde Arda Leyla'yı dövdü (Ushan Çakır Ezgi Asaroğlu)

Magazin bölümünde yer alan bu konu deep tarafından paylaşıldı.

 1. deep

  deep Harbi Aktif Üye

  Arda Leyla'yı dövdü, Ushan Çakır Ezgi Asaroğlu'nu dövdü
  [​IMG]
  Leyla ile Mecnun dizisi setinde Ushan Çakır Ezgi Asaroğlu'nu darp etti.

  Leyla rolünü canlandıran Ezgi Asaroğlu'nu Mecnun'un can düşmanı zengin ve şımarık çocuk Arda rolünü canlandıran Ushan Çakır dövdü. İddiaya göre olay şöyle gelişti:

  KAFASINI KALDIRIMA ÇARPTI

  Ushan Çakır ve Ezgi Asaroğlu sette tartışmaya başladı. Bir anda Çakır, Asaroğlu'nun gırtlağını sıktı ve saçlarından sürükledi

  Olaya şahit olanların anlattığına göre Ushan, güzel oyuncunun gırtlağını sıkarken Asaroğlu nefes alamadı ve dili dışarı çıktı. Bu arada yaşanan arbadede genç kadın kaldırıma kafasını çarptı. Korkunç olayın ardından Ezgi Asaroğlu'nun darp raporu aldığı da belirtildi.

  Oyuncu Ushan Çakır'ın daha önce aynı dizide rol alan Beste Bereket ile aşk yaşadığı öğrenildi. Kavganın da Ezgi Asaroğlu'nun, Beste Bereket'e Çakır hakkında bir şeyler söylemesinden kaynaklandığı iddia edildi.

  Yapımcı firma açıklama yayınladı

  Ezgi Asaroğlu ve Ushan Çakır arasında yaşanan tatsız olaylar tarafların özel hayatlarıyla ilgili konulardan kaynaklanmıştır. Tamamen kişisel sebeplerle yaşanan bu olayla yapım şirketimizin hiçbir bağlantısı olmadığı açıktır. Bizim setlerimizde insanlar birbirlerine özen gösterir, sevgi ve saygı duyarlar. Eflatun Film, yaşanan bu menfur olayla ilgili olarak gerekeni yapacaktır."

  Eflatun Film'in açıklaması Ahmet Mümtaz Taylan'ın twitter adresinden alıntıdır.