Kutsama kağıdı

Mic Check KıRıK KaLeM
Arkadaşlar bizim en merak ettiğimiz eşyalardan biride Kutsama Kağıdıdır.Bunu bilmeyen arkadaşlar için bu konuyu açtım.Kutsama Kağıdı eşyaların + basma oranını dahada çok artırıyor.Mesela +8 Ejderha Plaka Zırh'ın +9a kutsamayla geçme oranı %75tir.Bütün + basmak için eşyalarımız hazırsa Kutsama Kağıdını + basacağımız eşyanın üzerine koyuyoruz.Tamam'a tıklıyoruz ve eğer başaramadın sa eşya yok olmaz.Eşyanın +sı en fazla 1 düşer.

NERDEN DÜŞER ; şimdi lwl e göre değişir
siyah ork , şeytanlar ve maymunlardan düştüğünü deneyerek gördüm

Mic Check KıRıK KaLeM
:D yalan attiğimi nerden çikardin denenmiş şeyler bunlar

Ravenous Yeni Üye
kutsama belirli bişeyden çıkmaz ki +50 lvlde her slottan düşebiliyo mesela çöl ,dağ,mistikler bi bunlara ek olarak senin sölediklerin Muckss..

Mic Check KıRıK KaLeM
sayın Rave :D çok mu resmi oldu

denediklerim diye yazdığımı hatırlıyorum senin söylediklerinde benimkine ek olabilir ;)

4eveRock Yeni Üye
kutsama kağıdı o işe yarıo ama o şekilde kullanılmıo ilk önce kutsama kağıdına tıklıycaz giycez ve sonra + bascaz ve kutsama eşyayı 3 kademe düşürebilio 3 kademe düşünce kayboluo;)

egehan Yeni Üye
Ya adam gibi anlatın...Ayrıca 50+ her metinden de düşebilir azrailden düşer 50+ slotlardan düşer ama nasıl kullanıldığını bilmiorum

AtlıBey Harbi Aktif Üye
Ya kavgaya bak.İtemin üstüne götür tıkla sana zaten demircideki gibi seçenek geliyor evet de.Bassın artıyı.Yanarsa 1 kademe düşer.Budur.

Mic Check KıRıK KaLeM
Hiç bir şans olayı yok arkadaslar

demirci ile hemen hemen aynı tek fark o yakar bu düşürür

Mr.Jackson Sagopa Kajmer
arkadaşlar biraz ilgisiz olabilir ama metin35 te kutsama kağıdı dahil bütün eple satılan eşyalar parasız benim rekor yangım 96k :)