KPSS ye hazırlık programı

şeker Üye
KPSS Eğitim Programı
KPSS Ders Notları ve Konu Anlatımları

KPSS Eğitim Seti 2 bölümden oluşmaktadır.

KPSS Programının içinde konu anlatımları, testler, deneme sınavları ve gerekli bilgiler bulunmaktadır. Programın kullanımı kolaydır. Program Portable’dir. Yani klasörün içinden çalışmaktadır. Programı açmak için indirdiğiniz klasörün içindeki KPSS Adlı İnternet Explorer simgesine tıklayınız. Kalanında program sizi yönlendirecektir.
KPSS ders notları KPSS A grubunu ve B grubunu içine alan geniş bir arşivden oluşmaktadır. Arşivde konu anlatımlarının yanında KPSS ile gerekli bilgileri de bulabilirsiniz. Örnek olarak KPSS 2008 klavuzu. Hangi il kaç puanda kaldı? Memuriyetlere girişteki özel ve genel şartlar vb gibi

İşte KPSS Eğitim Setinin indirme linkleri:

KPSS EĞİTİM PROGRAMI

indir
indir
KPSS DERS NOTLARI VE KONU ANLATIMLARI
indir

Son düzenleme moderatör tarafından:
kdr18 Yeni Üye
çok teşekkürler çok güzell paylaşım benii büyük bi dertten kurtardı valla :D çok saolun emeğinize sağlık..

coldest Yeni Üye
Ellerinize sağlı. Sözleşmeli olarak çalışıyorum şu an son şansım 2008 KPSS inşallah verdiğiniz bu programla hazırlanıp kadrolu olarak çalışabilirim. Malum ev geçindirmek zor bide riskli bir pozisyondayım. Tekrar teşekkür ederim. Saygılarımla....

Unzen Yeni Üye
Ellerinize sağlık . Teşekkürler. İnşallah bu seneki sınav soruları geçen sene olduğu gibi garip olmaz. :(

Son düzenleme: