Kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır

Aşk Doktoru bölümünde yer alan bu konu zeynep tarafından paylaşıldı.

 1. zeynep

  zeynep Harbi Aktif Üye

  Kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır

  Bu soru çok göreceli bir şekilde yanıt bulabilecek detaylı bir sorudur. İnternete bakılarak kız tavlanmaz elbet. Tüm kızlar bir birine benzemese de; kızlar ne tarz erkeklerden hoşlanırlar? gibi bir sorunun tam cevabını sizlere söyleyemesek bile, genel hatları ile bir resim çizebiliriz. Elbette aşağıdaki kalıplara girin demiyoruz, ancak fikir oluşabilir kafanızda. Kızların hoşlandığı erkek tipleri şu şekilde sıralanmış uzmanlar tarafından;
  [​IMG]
  DÜRÜST: Şu zamnda çok zor bulunan bir özellik olduğu için midir bilinmez ama dürüst insan doğruyu söylemekten çekinmeyen ve korkmayan insan kadınların herzaman göz bebeğidir.

  İYİ DİNLEYİCİ: Kızlar ilk olarak kendilerini iyi dinleyebilecek erkeklerden hoşlanırlar.Kızları sinirlenmeden ve eleştirmeden dinleyebilen ve anlayabilen erkekler herzaman bir adım öndedir.

  KOMİK: Artık klişe haline gelmiş fakat herzamn revaçta olan bir diğer özellik ise komikliktir.Kızlar kendilerini güldüren erkeklere bayılırlar çünkü komik olabilmenin zeka ile ilgili olduğunu düşürler.

  MACERACI: Meraklı ve yaşamayı seven, hayatta risk almayı bilen özgür ruhlu insanlar herzamn etkileyici olmuşlardır.

  DOĞAL: Dogallık kızlar için çok önemlidir kendilerini beğendirme çabasında olan ve bunun için şekilden şekile giren erkeklerden asla hoşlanmazlar.

  OLGUN: Kişiden kişiye değişse de olgunluk öncelikli tercihleridir.Kendini beğenmiş, ukala ve ne dediğinin farkında olmayan erkekler herzaman kızlara itici gelmiştir

  Tabiki bunların ötesinde dış görünüşde çok önemli ve de romantik, sadık, alçak gönüllü, hoşgörülü, anlayışlı olmak gibi bir çok erdemli davranışı da ekleyebiliriz.

  Kendinizi bu kalıplara sokamazsınız elbet, olduğumuz gibi görünmeli ya da göründüğümüz gibi olmalıyız.