kız mı erkeği tavlar erkek mi kızı?

XİLAX HaRbİ KıZ
ewet arkadaşlar..dökülün bakem,erkeklermi kızı tavlar yoksa kızlar mı erkekleri ?

XİLAX HaRbİ KıZ
kız yüz vermezse erkek peşine doşamaz zaten kız fırsat wermese tavlayamaz.....

jack_fear 5iKT[aşk]
bence herşey gibi buda kızlara bağlıdır...kız görür beğenirse erkeğin ona yaklaşmasına izin verir ama öyle hmnde kabul etmez kendini ağırdan satar,belli etmez hoşlandığını erkekler gibi...yoksa zor...hele kız istemiosa ağzınla kuş tutsan işe yaramaz
ama soruya cevap olsun diye söylüyorum:erkekler kızları tavlar(tabi kızlar izin verirse:D)

XİLAX HaRbİ KıZ
bence herşey gibi buda kızlara bağlıdır...kız görür beğenirse erkeğin ona yaklaşmasına izin verir ama öyle hmnde kabul etmez kendini ağırdan satar,belli etmez hoşlandığını erkekler gibi...yoksa zor...hele kız istemiosa ağzınla kuş tutsan işe yaramaz
ama soruya cevap olsun diye söylüyorum:erkekler kızları tavlar(tabi kızlar izin verirse:D)
katılıorum.... 👍👍

nomercy_gfb NeMa PrObLeMa...
erkekler tavlar kızları...kızlar erkeklerin tavırlaına veya giyimlrine bakarak beğenirler.. bundan sonrası erkeğe kalmış...kızı tavlamak için elinden geleni yapması lasım..kız da seni bunun için sevdm diyecek bişey olması lazım...

anlamsız Yeni Üye
Öncelikle sunu sölemek istiyorum erkeklerin adam oldugu istisna diyosun hım
abin , baban , dayın a, amcan , deden , v.s bunlar adam deilmi yoksa istisnaların icinden özenlemi secilmisleer yada erkek deilmiler ??
bu sorunun cevabını artık onları toplar cevaplarsın

feminist bi kisilige sahip oldugunu görmek için havaya zıplayıp 8 takla atıp yere ayaklarını basmaya gerek yok ..

herkez hoşlandıgı insana göz kırpar bu böledir ne kız ne erkek fark etmez
yeterki sevdigini belli etsin kız veya erkek ne kadar cirkin olursa olsun karsısındaki insan ne kadar güzel olursa olsuyn onun için gercekden biseleri yapa bilecegini gösterdiqinde karsısındaki insanı tavlar ..
kız yada erkek önemli diel önemli olan iki insanın anlasa bilmesi yoksa kim kimi isterse tavlar okadar zor bise diel
eb azından ben kendi acımdan cevreme bakınca öle gelio ..
herkeze hayrlı ramazanlar.

insanları yargıılamadan b dhakine kendini yarqıla acaba aynayabakarak ben ne kadar adamım da karsımdakinin adam olmasını istiyom de bu büyük bi sorudur her adam bunu yapoamaz yürek isidir ok hadi herkeze rast gele.

xyaramazx Harbi Bjk Li
Belli OLmaz WaLLa TavLayan TavLar abi Karizma Meselesi bizim isyanKar biLir bu işLeri az kız tavlamadı kanka hergn bi tane tavlıyor :D