Kırık hayaller üzerine kurulmuştur bu şehir

eVaq0Liq Bayan Üye
Kırık hayaller üzerine kurulmuştur bu şehir, hiç kimse mutlu değildir ve hiçbir mutluluk tam değil. Ve hayal kırıklıklarının başkenti olan bu şehirde, kırık kalpler üzerine kurulmuştur bu aşk, hiçbir aktörü mutlu değildir ve hiçbir mutluluk tam değil.

Hangi şehirde bu kadar çok kırılan hayal vardır ve hangi aşkta bu kadar çok gerçekleşmemiş hayal kurulur. Hayalini kırdığı insanların mezarları üzerinde yükselir bu şehir, ve kırık kalplerin kanlarıyla beslenir bu aşk.

Ama mutluluğun da hiçbir aşka benzemez senin. Hiç kimse senin gibi öpemez hiçbir aşk ve senin kadar değerli olamaz. Aşkını yaşatmak için kırdığım her kalp, biraz daha vazgeçilmez kılıyor seni. En çok mezarlığı ve en çok mutluluğu bir arada barından bu şehir gibi, acınla beraber geliyorsun yine.

Dilim aciz kalıyor sevgimi söylemeye, kalbim yetersiz. Kelimelerim birkaç kelam fukarası, yazdıklarımı boş ver, hepsi sevgimin birkaç detayı. Kalbimden öte bir yerdesin, kalbimden önce. Bir geldin mi aklıma asla çıkmıyorsun. Birkaç saniyelik bakışınla unutturup bütün geçmişimizi, ilk günkü gibi kendine aşık ediyorsun beni.
Kırık kalpler üzerine kuruludur bu aşk, hiç kimse mutlu olamaz diyorum ama kendi yazdığımı bile unutup yine seni seviyorum.

Ya hayattaki en büyük doğrumsun ya da en büyük hatam. Ya bunu anlamak hayatımı alacak, ya da “bu” hayatım olacak