Kim haklı ?

Kim haklı ?

• Laf atan arkadaşım

Oy: 4 50,0%
  • Dekolteyi moda olarak gören arkadaşım

Oy: 3 37,5%
  • Bence:

Oy: 1 12,5%
  • Fikrim yok

Oy: 0 0,0%

• Toplam oy
    8
hortLak c ε ή κ
???​

Geçenlerde iki arkadaşımla yürürken karşımızdan gögüs ve bacak dekoltesi olan bir kız geldi. Arkadaşlarımdan biri kıza laf attı ve `Açık giyinen kızlar zaten erkeklerin kendilerine bakması için giyiniyor, böyle kızlara laf atacaksın` dedi. Diğer arkadaşım ise dekoltenin bir moda ve çağdaş toplumdaki kadınların en doğal giyim hakkı olduğunu, laf atmasının çok yanlış olduğunu söyledi.​

Sizce kim haklı?​

...​

Son düzenleme:
Mic Check KıRıK KaLeM
Ben şunu bilirim

o arkadaşın madem erkekler baksın diye kızlar öyle giyniyor diyor ama ona söyle kendi ailesinden bir kıza nasıl davranılmasını istiyorsa kendide öyle davransın

diğer arkadaşın biraz daha duyarlı bu konuda belli ama diğeri için aynısını söyleyemem

İkiside haksız bence . İkisinede hak vermem mümkün değil . Ne soyunmayı çağdaşlık olarak görmek, ne de bundan cinsel haz duymaya çalışmak doğru değil . Bikere bir insanın açılması moda olamaz, çağdaşlık hiç değil. Ama tabi böyle giyinen bir insana laf atan da fırsatçı, tacizcinin tekidir. Nasıl giyinirse giyinsin, bu durum ona taciz hakkı vermez. Ama bir taraftan bir bayanın böyle giyinmesi bana göre değerini düşürür...

Bu kadar zıt iki insan arkadaş olabiliyor ya helal olsun :)

''medeniyet soymaksa bedeni hayvanlar bizden daha medeni''
Mehmet Akif böyle demiş...duymak istemiyosa biraz dikkat etsin giydiklerine ....

sessiz 3 d kardeşim pravo👍 son zamanlarda duyduqum en qüzel en anlamlı sözlerden birini söyledin helal olsun sana helal ..hayırlı evlad ..:p:psana bu söz için artı rep .. .

açıklık tmm moda olabilir ama çağdaşlık değil : , öle olsa ilkel toplumlar da açıktı , taş devri fewkalede çağdaş o zaman . günümüzde kızların çoğu zaten erkekler bana baksın die açık giyinio erkekler de laf atınca o kızlar dört köşe olyo ...:cautious:

pala dayı Harbi Aktif Üye
İkiside haksız bence . İkisinede hak vermem mümkün değil . Ne soyunmayı çağdaşlık olarak görmek, ne de bundan cinsel haz duymaya çalışmak doğru değil . Bikere bir insanın açılması moda olamaz, çağdaşlık hiç değil. Ama tabi böyle giyinen bir insana laf atan da fırsatçı, tacizcinin tekidir. Nasıl giyinirse giyinsin, bu durum ona taciz hakkı vermez. Ama bir taraftan bir bayanın böyle giyinmesi bana göre değerini düşürür...

Bu kadar zıt iki insan arkadaş olabiliyor ya helal olsun :)
👍👍👍 bravo sana..👍👍👍

Papatya_Perisi Baby on Board
dekolteli bir şekilde giyinen bir bayana bende kaç kere laf attım :D vay anam vayi, üff yavrum gibi terimleri çok kullandım :D
kapalı olduğum halde banada çok laf atan oldu. yani kısaca bu durumda bence laf atan arkadaş haklı çünkü gelde bana laf at diyor resmen :D ben bile tutamıyorsam kendimi... :D:D ve arkadaşlara katılıyorum açıklık medeniyetlikse o zaman afrikalılar kıyafet bulamadıkları için bizden daha medeniler!

manaq_kız Harbi Aktif Üye
açık giyinmesende laf atıyorlar bazıları ileri gidiyorlar erkek arkadaşının yanında laf atıyorlar benim başıma gelmiş bunun açık giyinmesi ile ilgisi yok bence laf atanlar kişiliğini tamamlamıştır.TÜRKİYE tüm müslüman ülkerin arasında en çagdaş olanı çünkü kapalısıda var açığı da var ama bu göstermiyor ki laf atması haklı açık giyinen yaptığı yanlışa bahane bulmaktan başka birşey değildir.karşındakini annesi ablası kardeşi gibi görse sorun kalmaz.bana laf atsın diye açık giyinen olduğunu düşünmüyorum.laf atan kişiler için açık kapalı farketmiyor.sadece yaptığı yanlışa bahane buluyor öyle kişiler kişiliğini tamamlamıştır. ancak kendilerini böyle tatmin ediyorlar