Kendine iyi Bak

pesimist sanal alem
Kendine iyi bak bir veda degil, elveda cümlesidir cogu zaman… O üç kelimeden çok daha fazlasını gizler içinde. Kendine iyi bak, çünkü bendan sonra ben yanında olmayaçağım,olmamı istesende istemesende.. Sevdim bir zamanlar seni hala seviyorum ve benden sonrada mutlu olmanı istiyorum. Olurda bir gün dönersem seni iyi bulmak istiyorum. Kendine iyi bak çünkü bundan sonra kendinden başkası olmayacak yanında sana bakacak,Ben olmayacağım. Kendine iyi bak ve beni düşünme çünkü bende seni düşünmeyeceğim artık. Arama sakın beni yazma çünkü ben yazmayacagım. Sil beni yüreğinden çünkü ben silecegim. Fakat yaşanılan,paylaşılan güzel şeylerin hatrına sana yürekten mutluluklar diliyorum. Ben bir daha dönmemek üzere gidiyorum…. Kendine iyi bak aramızda gecen her şeye rağmen benden sonra iyi olduğunubilmeyi tercih ederim. Aslında bilmem çok önemli degil, iyi olduğunu var sayacağım. Seni bir daha asla görmemek üzere gidiyorum. Seni kendinle başbaşa yapayalnız bırakıyorum. Biliyorum kendini bırakacaksın benden sonra o yüzden bak diyorum… Aslına bakarsan çokta fazla umursamıyorum.. Ahhh… Kendine iyi bak derler ve giderler.. Tutukuyla sevenler bazen birden fazla söylerler bunu çünkü onları ayırmak eti tırnaktan ayırmak gibidir, kolay kolay kopamazlar onlar… Sürec çok acı vericidir, yürek parcalayıcıdır. Her seferinde azalan umutlarla geri döner ve yine kendine iyi bak sözleriyle ayrılırlar. Taaki umutta sevgide tükeninceye kadar, Taaki son elveda mezar sessizligine bürününceye kadar. Tutkunun ötesinde sevenler bir kez kendine iyi bak derler ve giderler… Onlar bu acıyı bir kezden fazla kaldıramayacaklarını bilirler.. Kendine iyi bak derler ve giderler. Bu sözlerin içinde ihanet yok hiç bir zaman olamaz derler ve giderler… En büyük ihanet degilmidir aslında seveni,ihtiyacı olanı yüz üstü bırakıp gitmek. Kendine iyi bak derler ve giderler… Seni suskunluğa mahkum edip giderler. Seni parcalara ayırıp en büyük parcayı yanlarına alıp giderler. Seni senden alıp giderler. Dha kötüsü suçlayamazsın onları tüm bunlar için. Kendine iyi bak diyip gidenin gecerli bir nedeni vardır elbet, suclatmaz kendini… Savaşmadıkları için kızarsın ama suclayamazsın. Savaşmışlarsa yenildikleri için kızarsın yine suclayamazsın, Ayrılın kacınılmazlığına inandırır seni. Kendine iyi bak derler ve giderler… Elinden umutlarını, düşlerini, sevgilerini alıp giderler. Bir tek anıları bırakırlar geride Birde hatırladıkca gözyaşlarına bogulasın diye unutulmayan nameler. Arkalarına bakmadan cekip giderler eger yalnız kalmışsan çünkü insafsızlıklarını görmek istemezler. Herşey o saniye orada bitsin, kapansın bu sayfa isterler. Bitti diyemedikleri için kendine iyi bak derler. Kırıldım ve affedemiyorum diyemedikleri için kendine iyi bak derler. Seni istemiyorum artık, hayatımdan cıkaracagım ama bilki hiç unutmayacagım diyemedikleri için kendine iyi bak derler. Biliyorum cok kanayacaksın ama daha iyisini yapamıyorum diyemedikleri için kendine iyi bak derler. Vijdanlarını rahatlatmak için kendine iyi bak derler. Çünkü o kan uzun zaman akacaktır ve o yara asla kapanmayacaktır bilirler. Kendine iyi bak bir noktadır coğu zaman kendine iyi bak deme bana….. Sadece kötülükler noktalansın isterim ben, oysa sen iyisin. Sen gözümdeki ışık, dudagımdaki tebessüm, Sen içimdeki sevincsin, Sen hayatımdaki neşesin, Sen yolumu aydinlatan, Sen dert ortagım, Sen gönül yoldaşım, Sen bitanesin, Kendine iyi bak deme bana nokta koyma. Keşke böyle yaşanmasaydı bazı şeyler, Keşke affedebilsen beni, Keşke bende affedebilsem, Keşke döndürebilsek zamanı geriye. Nafile… Ama yinede gitmesen olmazmı, bitmesek olmazmı? Sen eksikken ben nasıl tam olurum, Senden kalan boşlugu kimlerle doldururum? Savaşsak aramıza giren şeytanla olmaz mı? Hani büyük aşklar her türlü engeli aşardı? Hani gercek dostluklar her sınavı gecerdi? Hani sevgi eninde sonunda kazanırdı? Hani hayatta hiç kirlenmeyecek degerler vardı? Hani en büyük zaferler en kanlı savaşların ardından kazanılırdı? Bunların hepsi yalanmı? Sahiden gitmesen olmazmı? Bitmesek olmazmı? Peki ozaman senin istedigin gibi olsun… Öyleyse sende KENDİNE İYİ BAK…………………..