Kendi Yazim (: *Fener'ime*

dişi kanarya NihAn||a$kimSin KanaRya'm
3 ay Once yazdigim bir yazi :)

Ceyrek Final HayirLi oLsun.

Sabah gözlerimi acacak halim kalmamis bi sekilde uyandim..okul hazirliklarimi tamamladiktan sonra yaptigim ilk sey bütün kanallarda Fener’imle ilgili bir kac görüntü,en ufak bi bilgi bulmakti. Haberlerde gördügüm o Gazete mansetleri gözlerimin dolmasina yeterliydi bile.
Tam evden cikacaken FB TV’de Sampiyonlar Liginin göruntülerinden olusan bir klip gördüm.
Icimden dedigim tek sey : „Bugünde okula gec giderim,zaten macida izleyemedim.“.
Klibin sonunda Volkan o Kosusu,diger Kanaryalarimin mutlulugu,o Sevgidolu Taraftariminizin cigliklarini görünce yanaklarimdan suzulen bi kac damla gozyasi hissettim.
Yaptin Fener’im,yine beni aglattin..27 Subat Carsamba günpde aglatmistin..Ama bu Farkli,bu sevince gozyaslarim..bu Benim hayatima deger veren en büyük askimin,bana verdigi en büyük hediye.
Mac Süresi boyunca 2-0’dan,3-2’ye dönüsmesi icin dua etmem,Penaltilarda göremesemde bile Kezman’in o golünden sonra kosusunu hissetmem,tüm gün Forma ve Sapkayla dolasmam,Sabahtan aksama kadar Fener Marslari ve Sarkilari dinlemem,herkesle Ceyrek Finale giden Taraf biz olcaz diye iddialasmam,bir gun oncesinden uykusuz kalmam,Sana olan sonsuz sevgimin en buyuk kanitlarindan sadece bir kaci.
Sen benim Canim,Sen benim Sonsuz askimsin..Fener’im.
Hepinizi cok seviyorum Kanaryalarim: Volkan,Ali Bilgin,Alex,Aurelio,Semih,Vederson,Kezman,Deivid,S elcuk,Ugur,Kazim,Edu,Gokhan ve Lugano, Verdiginiz emek icin cok tesekkur ederim.
Yasin’im,Can,Carlos,Serdar,Kemal,Ilhan ve Önder, Sizin Mucadelesiniz Sahada degildi ama Hepinizin Yuregi Yeter.
Tabiiki Zico, Aziz Baskan’im,Volkan Balli,Nihat Ozdemir,Tercumanimiz Samet ve Teknik Heyet,Bize; Fenerbahce Caimasina Bu Mutlulugu Yasattigini icin Tesekkur ederim.
Ceyrek Final Fenerbahce Cumhuriyetine, Sadece Dun icinde olsa Fenerli olan herkese ve Tum Turkiyeye Hayirli olsun.

En mutlu Fenerbahce asigindan sevgiler.:love:

NihAn.
Isvicre
5.3.08
8:50

mayyak_uur Manyaq üyé
hariKasın nihan .:) daha oncede soledigim gibi bir GS ' li olarak bn bile duygulandm akLıma UEFA geLdi . Cok saoL tekrardn ;)

dişi kanarya NihAn||a$kimSin KanaRya'm
:) sagol uur :) sensin harika olan :) eskiden az kavga etmedik fb-gs yuzunden :D simdi oyle degiliz ama :D :)